Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookie, odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wtopa w KORONIE KRÓLÓW
#11
Korona Królów nie jest filmem typowo historycznym z oddaniem wszystkich szczegółów, było to już wiele razy poruszane przez twórców. Ten film ma dla dzisiejszego typowego odbiorcy przybliżyć tamte czasy jeśli chodzi o główne aspekty historyczne, a nie to czy były wtedy papryki w Europie.
[Obrazek: 9YmhkuS.png]
  Odpowiedz
#12
I o tym dyskutujemy na konkretnym przykładzie. I jeszcze jedno. Ten film reklamowany był jako wierne odtworzenie dziejów ostatnich Piastów. Nie jest oparty na żadnej powieści .Nawet w filmach opartych na książkach beletrystyczno-historycznych (chociażby Trylogia Jerzego Hoffmana) żadnych anachronizmów nie da się dostrzec. A przecież większość występujących tam postaci to wytwory wyobraźni H. Sienkiewicza.

(27.01.2018, 14:05)Robotox napisał(a): Korona Królów nie jest filmem typowo historycznym z oddaniem wszystkich szczegółów, było to już wiele razy poruszane przez twórców. Ten film ma dla dzisiejszego typowego odbiorcy przybliżyć tamte czasy jeśli chodzi o główne aspekty historyczne, a nie to czy były wtedy papryki w Europie.
To zaserwujmy jeszcze frytki, sos pomidorowy, a na deser coca-colę. Będzie "prawdziwiej"  Padłem

Co na to internet?
Zobaczcie: http://deser.gazeta.pl/deser/56,111858,2...tml#Z_Prze
Swordancer napisał 02.02.2018, 22:22:
Pisanie posta pod postem nie jest dozwolone. Można to robić czasami, w granicach rozsądku. Jeśli chcesz coś dodać, użyj przycisku edycji.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości