Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wygraj książkę lub doładowanie na Mikołajki!
#11
Ja, ale jak znajdę chwilkę wolnego czasu, bo albo mam jakieś zajęcie, albo mam obciążoną głowę nauką, w efekcie czego nic mi się nie chce robić. Na pewno zrobię, ale nie chcę jakiś głupot pisać, można zgłaszać swoje prace do 5, więc mam jeszcze sporo czasu.
#12
Ja Ci polecam książkę "Kamienie na szaniec" Zapewne ją czytałaś ale i tak Ci ją polecam :D

Książka ogólnie opowiada o tym jak niemcy okupowali Polskę. Za tego czasu istniały wiele organizacji walczących z faszystowskimi niemieckimi żołnierzami. W takiej grupie uczestniczyli pewni przyjaciele, o których jest ta książka. Byli to trzech chłopców Zośka, Rudy i Alek którzy po mimo młodego wieku postanowili walczyć o Polskę. Na początku niewiele szkodzili niemcom, lecz po czasie ich zapał rósł w raz z pomysłami jak dość mocno uprzykrzać im życie. A to jak im to robili i jaki los
ich potem spotkał to zostawiam Ci żebyś się dowiedziała :PP

[Obrazek: Kamienie-na-szaniec_Aleksander-Kaminski,...2000-7.jpg]
#13
Aktualizacja konkursu:

Konkurs odbędzie się jeśli liczba zgłoszeń wynosić będzie minimum 10.
#14
A jakaś nagroda pocieszenia przewidziana dla osób które się zgłosiły a konkurs nie doszedłby do skutku ? ;)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
#15
Michaił Bułhakow- Mistrz i Małgorzata.
Książka pełna niespodziewanych zwrotów akcji, intrygująca, ponadczasowa, przemycająca moralne wartości i prawdę o ludzkiej łatwowierności, napisana inteligentnie, wciągająco, z przebłyskami humoru i odcieniami ironii, można tu znaleźć wiele nawiązań do dzieł literatury (nie tylko rosyjskiej).
Przeplata się w niej kilka historii, w tym jedna powszechnie znana, lecz opowiedziana z zaskakującego punktu widzenia, życie codzienne moskiewskich literatów, oraz wątek miłości, która kosztuje życie.
Obnaża realność ówczesnej Moskwy pełnej szachrajstw, ukazuje konflikt artysty z jemu współczesną rzeczywistością a wszystko to okraszone jest 4 częściami Księgi Mistrza...by ostatecznie ukazać na tym tle szatana w zupełnie innej perspektywie.
Jakiej? Przekonaj się sam.
[Obrazek: 256abf331bf4e7e3fee1b539aeb2dd8e3f8f.jpg]
#16
Z powodu niedostatecznej liczby zgłoszeń konkurs nie zostanie rozstrzygnięty.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zagłosuj i wygraj nawet 1000 zł wumir 2 2 852 28.05.2017, 20:25
Ostatni post: perla86
  Lajkujemy i wygrywamy książkę! Vilandra 2 4 621 04.12.2014, 22:25
Ostatni post: Vilandra
  [KONKURS] Wygraj oryginalną zapalniczkę od Pierre Cardin! rarp 7 5 910 22.04.2014, 20:09
Ostatni post: B0hazard
  Zrób avatar i wygraj 15GB transferu! Bonholt 14 5 707 26.05.2013, 21:02
Ostatni post: enrique97
  Wygraj książki na moim blogu! Vilandra 0 2 108 15.05.2013, 16:12
Ostatni post: Vilandra

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości