Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wyłączona opcja przelewu punktów w Chomikuj.pl
#1
Opcja ta została usunięta :) W jej miejsce wprowadzono jakąś opcję prezentów :/

Więcej możecie zobaczyć najeżdżając myszką na przycik wykonaj przelew...
#2
jak te prezenty sa tylko za sms?!
To po co teraz sa niby punkty?!
#3
Chomikuj upada ! Za miesiąc nie będą mieli Uploaderów :D
Stop pomagania!
#4
Jak nie przywrócą tej opcji to praktycznie każdy odejdzie ... bo kto za free będzie uploadowała :D
#5
Dokładnie.
Ciekawe co teraz zrobi azazel i inne giganty?!
#6
Pewnie będzie bunt bo nikt tego tak nie zostawi... oni przecież utrzymują ten cały chomikuj.pl samym swoim istnieniem
#7
Wiecie ile oni teraz rozwalili interesów, moim znajomi handlowali punktami i robili to na etat, mieli obroty rzędu 30tys. zl miesiecznie.
#8
I sami się też utrzymują,E tam są torenty do pobierania jak nie chomikuj to torenty koniec z nimi :)
(18.12.2012, 17:31)chomosapiens napisał(a): Wiecie ile oni teraz rozwalili interesów, moim znajomi handlowali punktami i robili to na etat, mieli obroty rzędu 30tys. zl miesiecznie.


30 Tys. zł przesadzasz :)
Stop pomagania!
#9
Absolutnie nie przesadzam, zresztą to łatwo policzyć

500 sprzedanych kont tygodniowo (na allegro się to nazywa kont czyli 70000pkt) za 9zl
300 sprzedanych kont tygodniowo (za 100000pkt) za 12zl

to masz razem 32400zl miesiecznie
#10
Obrót a czysty zysk to nie to samo, ja też robiłem obrót 10 tys. i co z tego jak zysku tyle nie miałem. A druga sprawa kiedyś też tak było że wyłączyli tą opcję to nie bójcie żaby :)


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  chomikuj chce mi usunąć 2TB plików!!! problem 17 6 402 23.04.2020, 13:25
Ostatni post: strm
  Legalne udostępnianie plików z prawami autorskimi na chomikuj Robotox 6 2 992 08.09.2017, 15:53
Ostatni post: Swordancer
  Ulepszenia na chomikuj.pl Karol 2 5 596 25.10.2014, 17:46
Ostatni post: Robotox
  Nowa opcja na chomikuj.pl bogdanbig 2 4 937 20.10.2014, 16:57
Ostatni post: Robotox
  1 000 000 000 plików na Chomikuj.pl Baron 8 6 757 23.08.2014, 22:06
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości