Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wyłączona opcja przelewu punktów w Chomikuj.pl
#31
Goście z 5fantastic pewnie się ucieszą Haha
#32
Bez handlu machina zwolni, ale obroty chomikuj to 80-90mln zł rocznie wiec spokojnie, nie padnie. Ale faktem jest, że dzięki wymianie punktów, chomikuj.pl stało się czołówką popularnych portali w Polsce. Stąd też zainteresowanie kancelarii. Każdy chciał coś mieć z tego biznesu. My sprzedawaliśmy punkty, oni szantażowali, chomikuj jakoś trwało. To był bardzo dobry biznes dla wielu osób/organizacji.

Zobaczymy ile teraz będzie wezwań od M. Staszewskiego do ugody. Wydaje mi się, że teraz sprawa przycichnie.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
#33
Szkoda, chciałem kupować punkty na allegro, a teraz nie można. To nie ma sensu przecież nikt nie zapłaci kasy za film. Chyba ludzie znowu wrócą do torrentów.
#34
W powietrzu czuć bunt.
Po wiecęj info zapraszam na profil azazela 1 plik komentarze ;-)
#35
A mnie wkurza chomik o nazwie planinar gość się śmieje z tego że mi zablokowani konta itd. itd. Dawniej mi punkty sprzedawał potem kopiował moje aukcja i klnie jak dzieciak ma się za ważniaka...
#36
a duże chomiki niby po co mają teraz uploadować, całość upadnie i taki będzie tego finał, po jakiego wała im te punkty żeby udostępniać free transfer? Oni nic z tego nie będą mieli.
#37
(18.12.2012, 19:01)pawel4325 napisał(a): A mnie wkurza chomik o nazwie planinar gość się śmieje z tego że mi zablokowani konta itd. itd. Dawniej mi punkty sprzedawał potem kopiował moje aukcja i klnie jak dzieciak ma się za ważniaka...

Ale to chyb a nie do tematu...
#38
Ale związane z tą sytuacją a każdy widzi co jest trzeba kilka dni poczekać i tyle ja też głupio zrobiłem że wczoraj kupiłem 8 mln po co...
#39
Ciekawe kto będzie teraz ryzykował uploadem filmów i innych plikó skoro nic mu po tym do portfela nie trafi. Najzabawniejsze jest to, że napisali iż kierują się opinią użytkowników chociaż pewnie nie pisała nawet jedna osoba w tej sprawie. Dodatkowo wszystkie konkursy tu na forum szlag trafi i trzeba będzie zmienić zasady. Nikt chyba teraz nie będzie zadowolony. Teraz wszyscy będą handlować prezentami Haha

Dodatkowo systemu raportowania komentarzy o które prosiło dość sporo osób jak nie było, tak nie ma. Mimo że do napisania administracji namówiłem ponad 30 osób.

Hehehe... Już widzę jak ludzie zaczną się buntować, a ja przyglądać im i się śmiać.
#40
Witam trzeba zrobić protest zahasłować chomiki zwłaszcza te co wrzucaja nowości te bardzo popularne i też czekam na jakiś ruch Massive-X co on zrobi czy zaprotestuje przeciwko likwidacji przelewów punktów.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  chomikuj chce mi usunąć 2TB plików!!! problem 17 6 402 23.04.2020, 13:25
Ostatni post: strm
  Legalne udostępnianie plików z prawami autorskimi na chomikuj Robotox 6 2 985 08.09.2017, 15:53
Ostatni post: Swordancer
  Ulepszenia na chomikuj.pl Karol 2 5 591 25.10.2014, 17:46
Ostatni post: Robotox
  Nowa opcja na chomikuj.pl bogdanbig 2 4 900 20.10.2014, 16:57
Ostatni post: Robotox
  1 000 000 000 plików na Chomikuj.pl Baron 8 6 748 23.08.2014, 22:06
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości