Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wypowiecie sie ?
#1
Jestem początkującym Webmasterem. Ostatnio postawiłem taka stronkę - Darmowe gry. Jeszcze jej tak naprawdę nie rozwijałem. Jak myślicie, czy taka strona może być przydatna? Może macie jakieś propozycje?
  Odpowiedz
#2
Widziałem, już mnóstwo takich stron. Powiedz nam, czym twoja będzie się wyróżniać.

PS: No i witam nowicjusza, bo to twój pierwszy post.
  Odpowiedz
#3
Mysle ze sie przyda ale raz pobralem Brick Force i musialem wpisac jakis kod albo cos a go nie mialem.
DO tego proponuje dodaj gre "APB Reoalded" super gra polecam sam w nia gram.

a i jak zrobiles ta strone? w jakims programie albo cos?
  Odpowiedz
#4
Oczywiście że jest szansa ale mała. Na przykład ja wolałbym wejść na gry-online.pl, z przyzwyczajenia :) Więc żeby "pobić" taką stronę potrzebujesz dużo czasu i cierpliwości wielkich chęci.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
Nicholas napisał(a):potrzebujesz dużo czasu i cierpliwości wielkich chęci.
Ja bym dodał jeszcze do tego: i pieniędzy.

Bez kwestii finansowych się nie obejdzie, choć na podstawowym polu promocyjnym autor wątku powinien dać sobie radę samemu.

P.S.1
Czcionka "loga" jest do wymiany.
Prowadzisz stronę o grach, a nie z salonem sukien ślubnych.

P.S.2
Lucc800 korzystasz ze skryptu Joomla.
Dlaczego usunąłeś link w stopce? Czytałeś licencję Joomli?
Oj nieładnie, nieładnie korzystać z czyjejś ciężkiej pracy za darmo i nawet linku nie pozostawić... Oducz się takich nawyków. Potraktuj to jako dobrą radę na przyszłość, jeśli poważnie myślisz o prowadzeniu tej strony.
  Odpowiedz
#6
Możesz dać jakieś gry dema lub flash.
  Odpowiedz
#7
(06.06.2012, 01:55)admin napisał(a): Ja bym dodał jeszcze do tego: i pieniędzy.

Bez kwestii finansowych się nie obejdzie, choć na podstawowym polu promocyjnym autor wątku powinien dać sobie radę samemu.

P.S.1
Czcionka "loga" jest do wymiany.
Prowadzisz stronę o grach, a nie z salonem sukien ślubnych.

P.S.2
Lucc800 korzystasz ze skryptu Joomla.
Dlaczego usunąłeś link w stopce? Czytałeś licencję Joomli?
Oj nieładnie, nieładnie korzystać z czyjejś ciężkiej pracy za darmo i nawet linku nie pozostawić... Oducz się takich nawyków. Potraktuj to jako dobrą radę na przyszłość, jeśli poważnie myślisz o prowadzeniu tej strony.

Spoko, mam jakieś tam pojęcie o pozycjonowaniu. Co do stopki, to niczego nie usuwałem - widocznie nie było jej już z tym szablonem.

Pozdrawiam
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości