Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wypróbuj nowe Chomikuj.pl - wasze opinie
#31
Wielkie dzięki, arab 56, poskutkowało. Ok
Masz ode mnie wielkiego plusa. Widzę, że bardziej można liczyć na forumowiczów, niż na "kochaną" Administrację Chomikuj. Dalej nie ma reakcji z ich strony...
  Odpowiedz
#32
Nawet bardzo fajne.
Piszcie poprawnie, używajcie (ż, ó, ł, itd) :) Podam przykład:
,,Robić komuś łaskę" a ,,Robić komuś laskę" to całkiem inne znaczenie :D
  Odpowiedz
#33
Wlazłem dzisiaj na betę, i czekała mnie mila niespodzianka. Może minimalnie zastąpi usunięty niedawno licznik pobrań.
[Obrazek: mini_1325571996.bmp]

Teraz przynajmniej będziemy wiedzieć które pliki cieszą się największą popularnością.
  Odpowiedz
#34
(16.01.2012, 01:15)maro. napisał(a): Wlazłem dzisiaj na betę, i czekała mnie mila niespodzianka. Może minimalnie zastąpi usunięty niedawno licznik pobrań.
[Obrazek: mini_1325571996.bmp]

Teraz przynajmniej będziemy wiedzieć które pliki cieszą się największą popularnością.

Również zwróciłem na to uwagę.
Ale tak na poważnie to nic specjalnego.
Takie moje zdanie.
  Odpowiedz
#35
No pewnie ze nic specjalnego, sam wnioskowałem w opinii o przywrócenie starego licznika pobrań (z tym ze widocznego tylko dla administratora chomika), jednak jak się nie ma co się lubi...
  Odpowiedz
#36
Nawet nie wiedziałem ze takie cos jest.

nawet ładnie się prezentuje

Wiadomo kiedy wprowadzą te zmiany ?
  Odpowiedz
#37
(16.01.2012, 01:15)maro. napisał(a): Wlazłem dzisiaj na betę, i czekała mnie mila niespodzianka. Może minimalnie zastąpi usunięty niedawno licznik pobrań.
[Obrazek: mini_1325571996.bmp]

Teraz przynajmniej będziemy wiedzieć które pliki cieszą się największą popularnością.

A co ciekawe tą listę widzą wszyscy którzy wejdą na naszego chomika :D
---
  Odpowiedz
#38
Zamysł dobry ale wykonanie mniej praktyczne od starej wersji - osobiście wróciłem do starego sprawdzonego chomika
  Odpowiedz
#39
Ja wole chomikuj takie jak jest :D
  Odpowiedz
#40
Bardzo mi się podoba ta nowa wersja chomikuj. Zauważyłem, że jest szybsza od poprzedniej, jest dużo ciekawych opcji których nie było w poprzedniej, ale okno, w którym przedstawione są ostatnio pobierane pliki szczerze mówiąc mogliby sobie darować. Jakoś nie cieszy mnie to, że inni widzą co ostatnio pobierałem ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  chomikuj chce mi usunąć 2TB plików!!! problem 17 6 402 23.04.2020, 13:25
Ostatni post: strm
  Legalne udostępnianie plików z prawami autorskimi na chomikuj Robotox 6 2 986 08.09.2017, 15:53
Ostatni post: Swordancer
  Chomik ICE - nowe konto Baron 12 14 057 11.01.2016, 21:09
Ostatni post: Robotox
  Nowe ceny transferu za punkty :( Mesajah 3 2 354 31.03.2015, 19:37
Ostatni post: Robotox
  Nowe zmiany w systemie oceny plików! bogdanbig 6 5 312 10.01.2015, 10:14
Ostatni post: ALIEN_COLONIAL

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości