Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wypróbuj nowe Chomikuj.pl - wasze opinie
#51
Leszek napisał(a):U mnie nie ma zakładki: ostatnio pobrane pliki. Czy wszyscy tak mają?

Tak , a jeszcze dzisiaj rano była :P

A czy wy też macie taki problem, że musicie wpisywać KOD co 1 wiadomość na PW?
Bo ja mam taki problem ;/
  Odpowiedz
#52
i bardzo dobrze że trzeba co 1 wiadomość wpisać kod Ok
  Odpowiedz
#53
Nie zgodzę się z tobą widzisz są osoby które wysyłają sporo wiadomości które nie są tzn spamem.
Ja często rozmawiam przez swojego chomika z innymi głównie w tym samym gronie
Czasami zdarza się, że mam dziennie nawet 200 wiadomości do pisania to nie mam zamiaru za każdym razem pisać kodu, zresztą napisałem już o tym administracji.
  Odpowiedz
#54
Niestety jestem niemile rozczarowany. Nie mam listy ostatnio pobranych plików ode mnie. W wersji beta była umieszczona pod wykazem folderów. Mam pisać skargę do administracji chomikuj.pl? Nie jest to wina przeglądarki. Nie ma tego na chrome i na IE8. :(
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#55
tonyviroos napisał(a):Lista została wyłączona ale prawdopodobnie pojawi się na nowo.
Skąd masz takie informację ?

tonyviroos napisał(a):Jedyny plus tej nowej wersji że boty przestały działać i na kilka dni skończy się spamowanie chomików przez bociarzy HahaHaha

Tak dziennie dostaję 50 wiadomości o generatorach kodu(każdy z innego użytkownika) , dziś nie dostałem żadnego YEAA !!
Kolejnym plusem jest to ,że strona dział szybciej zdecydowanie i np u mnie zniknął błąd w wiadomościach:
Wcześniej od pewnego czasu na starej wersji miałem np. wczorajszą wiadomość w na 5 stronie dzisiejszą na 2 a pierwszą wiadomość użytkownika na 1 stronie.
Pomieszane z poplątaniem teraz to wróciło do normy... :)

Mi się wizualnie to nie podoba :P dla mnie mogli zostawić możliwość powrotu do starej i jak przeglądałem na liczniku to 90% miałem wizyt z starej wersji tylko 10% z nowej to wiadomo co większość woli :P


Skoro zniknęła ta lista może pojawi się inna lepsza? ;D
  Odpowiedz
#56
Tony mnie nie wystarczają Twoje "tajemnicze" odpowiedzi.
Zadawane są normalne pytania. Uważam że na takie pytania powinny być normalne odpowiedzi.
Prawdopodobnie, may be itd itp ... nie traktuj NAS jak "niemowlaków".
Jak coś wiesz to pisz, jak nie wiesz nic to nie pisz.


[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#57
Nie ma możliwości pozostania przy starym wyglądzie ?
Tak wiem, to tylko kwestia przyzwyczajenia lecz nie chcę się przyzwyczajać na nowo :P
  Odpowiedz
#58
Witam serdecznie,

Zachęcamy do zapoznania się z nową stroną - niestety nie ma możliwości powrotu do
starej wersji. Mamy nadzieję, iż niebawem przyzwyczai się Pan/Pani do
wprowadzonych zmian, a nowa szata graficzna uprzyjemni korzystanie z serwisu.

Funkcja "Ostatnio pobrane pliki" jest cały czas doprecyzowywana i niebawem powinna
zostać znów udostępniona.

W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji.

--
Pozdrawiam

Piotr Osiński
Obsługa Użytkowników
Chomikuj.pl
  Odpowiedz
#59
babajaga napisał(a):Funkcja "Ostatnio pobrane pliki" jest cały czas doprecyzowywana i niebawem powinna
zostać znów udostępniona.

I macie to o czym pisałem, z tą różnicą że jest to kopia korespondencji z administracją portalu.
  Odpowiedz
#60
Mogli zostawić do wyboru opcję wyglądu. Nie podoba mi się ta wersja i cały czas siedziałem na starej z tym że przełączałem jak chciałem się dowiedzieć co zostało ode mnie pobrane a potem wracałem do starej wersji.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  chomikuj chce mi usunąć 2TB plików!!! problem 17 6 402 23.04.2020, 13:25
Ostatni post: strm
  Legalne udostępnianie plików z prawami autorskimi na chomikuj Robotox 6 3 009 08.09.2017, 15:53
Ostatni post: Swordancer
  Chomik ICE - nowe konto Baron 12 14 074 11.01.2016, 21:09
Ostatni post: Robotox
  Nowe ceny transferu za punkty :( Mesajah 3 2 354 31.03.2015, 19:37
Ostatni post: Robotox
  Nowe zmiany w systemie oceny plików! bogdanbig 6 5 329 10.01.2015, 10:14
Ostatni post: ALIEN_COLONIAL

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości