Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wyszukiwarka chomikuj - moje pliki na pierwszych stronach
#21
No właśnie chodziło mi o to, czy przy wpisywaniu tej "skomplikowanej" nazwy za pierwszym razem czegoś nie pokręciłeś, a za drugim wpisałeś poprawnie stąd więcej wyników. Jak ja sprawdzam, to nie mam żadnego problemu, więcej wyników jest dla wszystkich plików niż samych wideo. W dodatku może być tak, że dodane pliki indeksują się dopiero po jakimś czasie i nie będą widoczne w wyszukiwarce. Ja zakładasz stronę internetowa, to po wpisaniu jej adresu w przeglądarce nie będzie dla niej poprawnego wyniku, dopiero jak google tam wejdzie i tę stronę zaindeksuje. Jeśli pliki nie są od razu dodawane do indeksu przy uploadzie, to całkiem możliwe, że nie wszystkie pliki będą od razu widoczne. Oczywiście nie wykluczone, że wyszukiwarka ma też błędy, bądź źle indeksuje niektóre pliki i myli kategorie.

Kogo wynajmują? Pewnie studentów...
  Odpowiedz
#22
Wszystko ok tylko że mój plik był widoczny w "pliki video" a nie wyświetlał się po przełączeniu na "wszystkie". We "wszyskie" były pliki dodane godzinę po moim czyli bardzo świeże. Ktoś nie potrafi się przyznać do błędu mydląc oczy że wszystko jest cacy bo chomikuj to ma być the best - naj naj i jeszcze raz naj!

Pzdr
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video Zacinaja mi sie filmy mp4 z chomikuj martini.syf 2 2 376 14.02.2021, 14:36
Ostatni post: martini.syf
  Działający program do uploadu na chomikuj scaza 7 3 585 14.12.2019, 21:50
Ostatni post: vrec
  Prośba o reup plików z torrenta na chomikuj makintosz 0 1 194 10.07.2019, 09:03
Ostatni post: makintosz
  Okładka filmu chomikuj tommig1983 1 1 526 27.04.2018, 21:00
Ostatni post: Suicider
Bug Nie chcą się wysyłać duże pliki przez chomika na androida Arkadiusz Piotr 0 1 169 31.07.2017, 20:40
Ostatni post: Arkadiusz Piotr

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości