Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wyzwanie piwne na facebooku
#1
Kolejna chora moda, która przyszła z zagranicy. Wypijamy piwo starając się zrobić to jak najszybciej, nagrywamy i wrzucamy filmik na Facebooka wyznaczają 3 inne osoby, które mają 24h na wypicie. Jeśli tego nie zrobią, mają postawić "kratę" piwa.

Już kilkanaście osób zmarło.
Tutaj FP, który zbiera filmiki i wrzuca na profil:
https://www.facebook.com/pages/Beka-z-wy...32?fref=ts

Co o tym myśleć ?
  Odpowiedz
#2
Widziałam to już u kilku moich znajomych. Zawsze to jakieś urozmaicenie w tym, co ludzie wrzucają na tablicę, no i w końcu wyzwanie, kto by się nie podjął? ;)


Nie rozumiem tylko jednego - jak można umrzeć od wypicia pół litra piwa?
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#3
Na początku spoko, ale teraz już mnie to drażni.
  Odpowiedz
#4
Te zgony to raczej po wódce, połówka na raz + słaby organizm = zgon.
  Odpowiedz
#5
No własnie zauważyłem już na FB to chore zjawisko... Nie wiem co ludzie widzą w tym fajnego.
  Odpowiedz
#6
(17.02.2014, 17:10)da Vinci napisał(a): No własnie zauważyłem już na FB to chore zjawisko... Nie wiem co ludzie widzą w tym fajnego.
Ja tu nic nie widzę chorego, po prostu ludzie się popisują, chcą pokazać jacy są, a później są tego skutki.
A kto komu w XXI wieku zabroni takie rzeczy robić?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#7
U mnie na fejsie natomiast jest wyzwanie z pompaki
Kto zrobi jak najszybciej 30 pompek :-P
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#8
(17.02.2014, 09:13)WazzUp napisał(a):Już kilkanaście osób zmarło.

(17.02.2014, 09:13)WazzUp napisał(a):Co o tym myśleć ?
Bardzo dobry pomysł! :diabel
Idioci, sami się skutecznie eliminują. Kiedyś były epidemie dżumy, czarnej ospy, itd., a teraz to. Taka plaga jest przynajmniej bardziej sprawiedliwa, bo nie dotknie tych, którzy jej sobie nie życzą.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#9
Przypomniało mi się picie piwa z leja. :diabel Tak naprawdę nie piję dużo, w zasadzie to mało, ale lubię od czasu zaszaleć, oczywiście bez formatowania, z umiarem, bo inaczej nie ma zabawy. ;)

To jednak co na tym fejsie jest, to żałosna maskarada.
  Odpowiedz
#10
Powiedziałbym, jak mój Tata "Niektórym to już całkiem w d*pach się poprzewracało". :P
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Publiczne zdjęcia na Facebooku archen 44 10 131 28.01.2018, 02:31
Ostatni post: archen
  Konto na facebooku od 13 lat pandokti 9 2 341 11.01.2016, 16:18
Ostatni post: Sylwester
  Konkursy na facebooku gonzo 6 2 245 21.03.2013, 20:24
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości