Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wyzwanie piwne na facebooku
#11
Ja widziałam wyzwanie na oddanie krwi - ma to o wiele więcej sensu
  Odpowiedz
#12
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#13
Filmik też już widziałem, ale motyw z krwią, choć szlachetny, jest za bardzo inwazyjny. Sam fakt, że to nie jest cool, tak jak picie piwa przecież, do tego też wielu ludzi nie może oddawać krwi z powodu lęku, później elementy logistyczne, jak dojazd na przykład... Obecnie też panują grypy, itd, to nie miałoby przyszłości, za dużo elementów w tych puzzlach.

Ja wczoraj poruszyłem na FB ten temat w gronie moich znajomych. Napisałem otwarcie, że mi się to nie podoba i spytałem, jaki jest sens promowania tej propagandy. Zaczęło się komentowanie, wielu ludzi również zgodziło się ze mną, a ci, którzy byli za akcją, nie mieli żadnych argumentów poza tym, że jest to śmieszne. Ok, pytanie tylko czyim kosztem? No właśnie.
  Odpowiedz
#14
Mnie to ani ziębi ani parzy - jak chcą to niech robią, ich sprawa.
Ja odbieram te wyzwania jako dowód że "napije się piwa przed kamerką i wrzucę film do neta - będę taki wow". Nie wiem
tak to odbieram, jako swojego rodzaju popis? Cholera wie. Jeśli będę chciał się piwa napić to nie muszę wszystkim znajomym
chwalić się tym i wrzucać filmików do sieci, ale jak już mówiłem niech każdy robi sobie to co uważa za słuszne - mnie
to najzwyczajniej nie "jara" i nie widzę powodu bym miał w tym brać udział.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#15
Wiecie co? Na początku całkiem spoko, ale teraz faktycznie to drażni, taki spam się zrobił. Wypicie 0,5 litra piwa/wódki? Wyzwanie? Wyzwaniem jest zrobić 100 pompek, a nie łyknąć. Tyle to każdy potrafi, ale z różnym skutkiem. Ktoś zaliczy zgona, a ktoś to najnormalniej w świecie wypije i nic mu się nie stanie. Pije się dla zabawy, towarzystwa, ale szpanu? Niedługo będą brać co innego do buzi, bo zakład :P
  Odpowiedz
#16
A ja dalej nic złego w tym nie widzę. Jeśli mi coś przeszkadza, to to ignoruję. Jeśli denerwują mnie posty kogoś ze znajomych, z ochotą usuwam delikwenta lub odznaczam obserwowanie tej osoby - i po kłopocie.
Jedno mnie uderzyło - tekst, że "kiedyś" się piło piwo ze znajomymi, a nie przed kamerą - trochę jest w tym smutnej prawdy. W najmniejszym wypadku nie zamierzam się jednak czepiać osób, które do wyzwania podchodzą na serio. To przecież nie tak, że kogoś biją przed kamerą, prawda? ;)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#17
Olka, ale pamiętaj o jednej rzeczy, o tzw. piramidzie. Naprzód zaczyna się od małych rzeczy, które kończą się na większych. Może tutaj być tak, że zacznie się od tego pół litra piwa. Potem ktoś wpadnie na pomysł "Wyzwanie 0-100 km/h - pokaż co potrafi twoje auto" na końcu ktoś wpadnie na pomysł "Zabij jedną osobę i rzuć wyzwanie trzem". Skąd wiecie że ktoś w końcu na tak durny pomysł nie wpadnie ? To jest tak jak z złodziejami, na początek kradnie w sklepie batonika, potem zaczyna ludziom kraść pieniądze a kończy się tym, żeby coś ukraść wartościowego nawet kogoś zabije więc to też weźcie sobie do serca, mi się ta inicjatywa nie podoba, w ogóle ostatnimi latami coraz więcej świrów jest w sieci.
  Odpowiedz
#18
Wyzwanie piwne- spoko, jak ktoś chce, to nie widzę nic złego. Fakt, że to trochę głupie, ale lepiej, żeby się schlał jeden z drugim szybko wypitym piwem-dwoma zamiast robić głupsze rzeczy.
Wyzwanie z krwiodawstwem- fajne, szlachetne. Myślę, że jak zrobi się trochę cieplej ma szanse powodzenia jak Wampiriady. Nie osiągnie poziomu "piwnego wyzwania", ale kilka osób na pewno się podejmie. Problemy logistyczne? W każdym niemal szpitalu można oddać krew. W większości szkół średnich raz na 2 miesiące są akcje. Są mobilne punkty. Chcieć, to móc, to nie jest 200km do przejechania. Dlatego myślę, że chociaż to nie będzie popularne, znajdzie się parę pozytywnie zakręconych ludzi.
  Odpowiedz
#19
Demanufacture napisał(a):Problemy logistyczne? W każdym niemal szpitalu można oddać krew...
Nie problemy, lecz elementy logistyczne. Browara dzieciaki mogą sobie trzasnąć gdziekolwiek lub w domu, w zaciszu własnego pokoju. Aby oddać krew natomiast, trzeba się udać do szpitala, czy tam punktu, itd, do tego jeszcze nagranie całości, co może krępować młodzież. O ile dobrze pamiętam, trzeba też być pełnoletnim, a o to też ciężej wśród biorących udział w tej dziecinadzie.
  Odpowiedz
#20
da Vinci napisał(a):do tego jeszcze nagranie całości, co może krępować młodzież. O ile dobrze pamiętam, trzeba też być pełnoletnim
Nie rozumiem. Ma się nie wstydzić przed kamerą pić piwo, a wstydzić się leżeć w fotelu?
No i pytanie roku- skąd te dzieciaki w takim razie biorą piwo. Czemu (skoro, jak mówisz, większość z nich jest nieletnia) wstawiają na yt filmiki z alkoholem? Kompletny debilizm u (pewnej części!) tej młodzieży.

@Da Vinci- to były pytania retoryczne i sama już sobie na nie odpowiedziałam, niemniej- dzięki za odpowiedź ;).
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Publiczne zdjęcia na Facebooku archen 44 10 131 28.01.2018, 02:31
Ostatni post: archen
  Konto na facebooku od 13 lat pandokti 9 2 341 11.01.2016, 16:18
Ostatni post: Sylwester
  Konkursy na facebooku gonzo 6 2 245 21.03.2013, 20:24
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości