Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


[ZABAWA] ''Najlepszy avatar'' - 1 edycja.
Zgłaszam się! Proponuje założyć nowy temat Jak będzie cały komplet do drugiej edycji :)
Stop pomagania!
Zapisani Diablo09, TheMrJakobEU, Shina96, Mesajah, Hakerzysta, AZOT, daniel17o, Michał czyli mamy 8 osób jeszcze cztery, więc zgłaszać się, będzie dobra zabawa.
Michał, reguły w tej edycji się nie zmienią a gdy będzie III edycja to się wszystko prawie zmieni, użytkownicy będą podzieleni na grupy i takie tam, zobaczysz, póki co to nic się nie zmienia, a twój pomysł jest ciekawy ale nie skorzystam.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
(17.06.2013, 17:28)woofer napisał(a): Zapisani Diablo09, TheMrJakobEU, Shina96, Mesajah, Hakerzysta, AZOT, daniel17o, Michał czyli mamy 6 osób jeszcze cztery, więc zgłaszać się, będzie dobra zabawa.
Michał, reguły w tej edycji się nie zmienią a gdy będzie III edycja to się wszystko prawie zmieni, użytkownicy będą podzieleni na grupy i takie tam, zobaczysz, póki co to nic się nie zmienia, a twój pomysł jest ciekawy ale nie skorzystam.

Masz 8 osób i jeszcze cztery ;)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






Tak wiem, poprawiłem to wcześniej niż Ty napisałeś tego posta :P
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
Jakoś nie widzę tej poprawy woofer :)
Bo nie wszystko poprawiłem, ale dzięki już jest okej.
Zglaszac sie, zglaszac!
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
Coś mi się zdaje, że ten konkurs ni mam sensu i już nie wypali
Jeżeli jestem zapisany to się usuwam, nie ma sensu konkurs POZDRO !
Stop pomagania!
Ja też właściwie się wypisuję, nie mam czasu aby czekać aż się zacznie i zbierze komplet..
zapisy do II edycji ruszą 3 lipca, konkurs na razie jest zamknięty.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zabawa słowami bronmus45 238 32 046 25.08.2019, 12:37
Ostatni post: cyganka
  Ostatnia litera (zabawa) Karol 795 115 875 25.08.2019, 12:32
Ostatni post: cyganka
  Masz czy nie masz (zabawa) WazzUp 636 78 413 27.01.2018, 20:44
Ostatni post: zgryźliwy tetryk
  Jakie to państwo? [zabawa] Robotox 14 2 313 13.12.2016, 21:41
Ostatni post: Demanufacture
  Czego we mnie nie lubisz? Piekielnie szczera zabawa Vilandra 237 36 746 26.02.2015, 23:49
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości