Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


[ZABAWA] ''Najlepszy avatar'' - 1 edycja.
Jak wszyscy to wszyscy,zapisuję się:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
woofer napisał(a):dobra w tej edycji bedzie nie 12 osob a 8
O ile wgl Ci się nawet tyle uda zebrać ... Forum zaczyna wymierać nawet ja prawie wgl tu nie przebywam bo nie ma co tu robić.
(15.07.2013, 18:33)TheMrJakobEU napisał(a):
woofer napisał(a):dobra w tej edycji bedzie nie 12 osob a 8
O ile wgl Ci się nawet tyle uda zebrać ... Forum zaczyna wymierać nawet ja prawie wgl tu nie przebywam bo nie ma co tu robić.

Są wakacje, więc wiadomo, że będą pustki.
Siedzę na kilku forach i widać drastyczną różnicę, wiekszość forumowiczów to jeszcze uczniowie :D :D
nie wiem o co chodzi ale zapisuje sie ;>
enrigue97, zapoznaj się z regulaminem, niemniej jednak zapisałem, mamy 6 osób, gdy skończmy to edycje odejdę z forum na jakiś czas, zapewne wrócę we wrześniu lub wcześniej i poprowadzę III edycje, a w Święta IV, jeśli będzie taka możliwość.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
Zapisywać się! musi być przynajmniej 8 osób, jeśli nie to zabawę zamykam raz na zawsze, czekam!
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
zapisuje sie


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zabawa słowami bronmus45 238 31 905 25.08.2019, 12:37
Ostatni post: cyganka
  Ostatnia litera (zabawa) Karol 795 115 606 25.08.2019, 12:32
Ostatni post: cyganka
  Masz czy nie masz (zabawa) WazzUp 636 78 123 27.01.2018, 20:44
Ostatni post: zgryźliwy tetryk
  Jakie to państwo? [zabawa] Robotox 14 2 312 13.12.2016, 21:41
Ostatni post: Demanufacture
  Czego we mnie nie lubisz? Piekielnie szczera zabawa Vilandra 237 36 676 26.02.2015, 23:49
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości