Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Założenie i prowadzienie firmy
#11
Lepiej jednak iść drogą zgodną z prawem, dobrze też skorzystać ze wsparcia jakie oferuje Centrum Kreatywności w Warszawie, które udostępni młodym kreatywnym biura i sale konferencyjne a także uruchomi pomoc doradczą.
  Odpowiedz
#12
Akurat księgowość to nie jest specjalnie wielki wydatek, masz symulator i to w znanej firmie - [niedozwolony link]
A czy robić to samodzielnie? Może mając 2 dokumenty na miesiąc i 3 małe zlecenia to bym próbował, ale w innej sytuacji to tak naprawdę za każdym razem jest robienie sobie na siłę problemów. Po prostu lepiej zająć się tym, co najlepiej potraficie robić, a odpowiedzialność za papiery przekazać na kogoś innego.
  Odpowiedz
#13
[Obrazek: science_fossils.png]

Ładny odkop i nieudolna szeptanka.

Żeby nie było że tylko się czepiam to dopiszę jeszcze że spokojnie można sobie prowadzić "papiery" mając miesięcznie do 50 faktur i znając podstawy księgowości.
Tylko pytanie czy dla oszczędzenia 300 zł miesięcznie warto sobie zawracać głowę dodatkowymi obowiązkami?
  Odpowiedz
#14
Zajmuję się [CIACH!] Swoją firmę założyłem kilka lat temu. Prowadzę ją przy pomocy księgowej - duża pomoc!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości