Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Będziesz tęsknić ? xd
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Nie .
0%
0 0%
Tak .
22.22%
2 22.22%
Nie wiem . Nie znam cię jako forumowicza.
77.78%
7 77.78%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Żegnam wszystkich. :) / Witam ponownie. :)
#1
Brick 
Wszyscy użytkownicy forum najczęściej się witają, a ja - odmieniec - żegnam się . : )

Więc co mogę napisać ? Po prostu żegnam wszystkich.
Poznałam tu kilku miłych ludzi i trochę przykro będzie mi tu nie wchodzić, żeby czasem pogadać, więc raz na jakiś czas może i wejdę, ale raczej nie będę pisać postów. :(
Wszystko wyjaśniam w obrazku.

Pewnie niektórzy go widzieli, bo jest też umieszczony w mojej sygnaturze .

[Obrazek: okpng_rsqerpa.png]

To pa . :)

[Obrazek: Bez-nazwy_rsqerpq.gif]

NIE BYŁO MNIE AŻ PÓŁ DNIA, GRATUULACJE DLA MNIE .
POWRACAM . :/

Zbyt szybko podemuję decyzje . Rumiany

Zatęskniłam za forum . xd
Lubię tu przesiadywać . :D
Spodziewajcie się kilku tutoriali graficznych, nad którymi właśnie pracuję . :)
  Odpowiedz
#2
Ehh Nestlle nie żartuj sobie nawet. Odchodzisz bo jakaś niezrównoważona kobieta mówi co jej ślina na język przyniesie? Daj spokój i zapomnij o tym;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Podjęłaś poważną decyzję i ja to szanuję, lecz uważam że nie ma się co łamać (ja bym to olał i żył dalej), więc się nie poddawaj. Będzie nam cie brakować tym bardziej, że mało jest na forum dziewczyn:)

ps. No to życzę wspaniałych wakacji i wypoczynku :)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#4
W internecie nie ma co zwracać uwagi na innych. Jeśli rzeczywiście odchodzisz, to żegnam cię, ale nie daj się złamać, bo to oznaka słabości, a kobiety muszą być silniejsze od facetów.


:placz
  Odpowiedz
#5
Nie znam cię ale jeżeli rzeczywiście kończysz ze względu na inną osobę to szkoda, ja nie zwracałbym uwagi na jakieś zaczepki :P
swordancer napisał(a):W internecie nie ma co zwracać uwagi na innych
Dokładnie :)
  Odpowiedz
#6
swordancer napisał(a):W internecie nie ma co zwracać uwagi na innych.
Nic dodać nic ująć. Liczę, że zmienisz zdanie.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#7
Witaj cieszę się, że wróciłaś i przemyślałaś nasze odpowiedzi. Nie ma się co przejmować trzeba mieć na niektóre sytuacje wyj....e.

Teraz możesz się ponownie przywitać :D :D
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Witam KatherineLove 0 168 28.06.2024, 14:41
Ostatni post: KatherineLove
  Wszystkich świętych czy pokaz mody? Koniak 7 1 832 03.11.2013, 21:38
Ostatni post: Kaiselin
Information Bądź czujny w okresie Wszystkich Świętych Karol 2 2 438 20.11.2011, 17:36
Ostatni post: arekcoupe

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości