Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zmiana właściciela forum Odjechani.com.pl
#1
[Obrazek: logo.jpg]

Tak więc chciałem Wam ogłosić, że w dniu 4.03.2015 prawa własności  forum Odjechani.com.pl przeszły w moje ręce. Obecnie to ja prawnie pełnię rolę administratora głównego forum. Transfer ten nie byłby możliwy bez wsparcia administratorów da Vinci i Jarsua, dlatego nieoficjalnie my traktujemy, to forum jak forum wspólne. Zmiana ta wynika z tego, że życie prywatne czasami gwałtownie się zmienia, nowa praca, nowe obowiązki, ambicje. Nasz poprzedni administrator "admin", nie mógł już ze względu brak czasu zajmować się forum, więc przekazał pałeczkę nam. 

Składam Mu oficjalnie serdeczne podziękowania za zebranie tak wspaniałej społeczności, z którą przez lata mieliśmy do czynienia i z którą dzieliliśmy się ciekawymi oraz twórczymi treściami, czy poglądami. Na wielu z nas to forum miało znaczący i pozytywny wpływ, dlatego wierzę, że będę godnie wspierał dalszy rozwój tego projektu i jeszcze nie jednemu zapewni on wiele pozytywnych wrażeń.

Dziękuję również użytkownikom za wytrwałość i wspieranie forum swoją odjechaną osobowością.

Obecnie konto "admin", połączyło się z kontem "adam-as" i mam nadzieję, że Adam będzie nas odwiedzał jak najczęściej. 

Pozdrawiamy wszystkich użytkowników! 

Ekipa Odjechani.com.pl
  Odpowiedz
#2
Nawet nie wiem co napisać.

Tobie sword życzę powodzenia, aby to forum nie stało się balastem dla twojego życia. Sam napisałeś że wszystko w życiu może się zmienić.

Tobie Adam (jeśli mogę cię tak nazwać) dziękuję za zrobienie najgorszych rzeczy oraz skupienie takich ludzi. Mówiąc najgorszych mam na myśli: Zrobienie strony, znalezienie grafika (według rejestru użytkowników nasz grafik jest jednym z pierwszych użytkowników), zapłacenie za hosting, opłacenie domeny przez te lata itp. itd.
  Odpowiedz
#3
A ja dziękuje "byłemu" właścicielowi, szczęście za to, że stworzył to forum, bez niego moje dzieciństwo było by gorsze [*]

A tobie Sword oraz Reszcie, życze, żebyście wytrwał, a nie rzucił wszystko po miesiącu bo czasem z opłatami bywa krucho Haha
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
Odłożyłem już sobie pieniądze na trzy lata. :P
  Odpowiedz
#5
Aż się popłakałem :) Nowa ekipa może da nowego ducha, odświeży forum, bo ostatnio trochę zastygło to wszystko. Wierzę w Was i mam nadzieję, że teraz forum wyleci na wysokie loty. Gratuluje też admin'owi, a właściewie adamowi-as za podjęcie właściwej decyzji w sprawie oddania forum!
Pozdrawiam nowych adminów!


  Odpowiedz
#6
Bardzo dobry ruch dla forum, Przejęcie władzy, nowe obowiązki, nowe wyzwania to coś co wręcz uwielbiacie Sword oraz Jarus. Mam nadzieję że nie będziecie tak radykalni jak Adam i reszta starej ekipy i że nie będziecie zamiatać problemów pod dywan tak jak to robił Adam :)

Jedyna jego zasługa jaką widzę to stworzenie tego wspaniałego miejsca w sieci jakim jest forum odjechani.com.pl za co mu serdecznie dziękuję :)

Jednak prawdziwy szacunek należy się Tobie Sword za twoją nieustępliwość oraz konsekwentne dążenie do celu - Podziwiam Cię za to :) Powodzenia na nowej ODJECHANEJ drodze życie :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#7
Zobaczymy co z tego będzie, witamy ;)
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#8
Gratulacje i powodzenia ! Życzę wytrwałości.
Kształt bez formy; odcień bez koloru
Sparaliżowana siła; gest bez ruchu


[Obrazek: Yhk8Q]
  Odpowiedz
#9
Powiem szczerze, że domyśliłem się tego stanu rzeczy.
Forum wyjdzie to na pewno na dobre. Życzę powodzenia i ciekawych pomysłów ;)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#10
Jako były administrator naszego forum życzę wam wytrwania w prowadzeniu forum. :)
Mam was wszystkich na oku.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kolorowanie składni kodu na Odjechani.com.pl Swordancer 0 2 046 09.12.2017, 16:27
Ostatni post: Swordancer
  Nowe rangi na forum - eksperyment Swordancer 35 9 208 20.05.2017, 22:23
Ostatni post: Paweu
  Automedia na forum Swordancer 3 2 399 28.03.2017, 22:51
Ostatni post: Swordancer
  Jak Odjechani sprawdzają się na urządzeniach mobilnych i nie tylko Swordancer 0 1 937 24.03.2017, 02:09
Ostatni post: Swordancer
  Nowa szata graficzna forum Swordancer 0 2 185 19.03.2017, 19:41
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości