Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Znalezienie hakera naciągacza - POMOCY
#51
bo oni nawet na poczte w necie ledwo wchodzą a hacking to dla nich ciemna strona mocy :D
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#52
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#53
mucia321, To nie jest sprawa na policje, policja takimi sprawami się nie zajmuję a prokuratura. Zapraszam na forumprawne.org - tutaj czegoś więcej można się dowiedzieć.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#54
Pay Pal potwierdził ze jest to próba wyłudzenia . Na moje konto nie dotarły żadne pieniądze , także problem z głowy a Pani " Danna Hamiltom " juz się nie odezwała .
Także dziękuje ,że trafiłam na to forum i że taki wątek został poruszony ,ponieważ też bym mogła paść tego ofiarom .
Przestrzegajcie się tego oszusta !!! :)
  Odpowiedz
#55
witam, nie wiem czy znajdziesz, mnie też próbowali naciągnąć ale się nie dałem, a zastanowiło mnie to że miałem zapłacić komuś do turcji 1300 zł i z ciekawości wrzuciłem ten adres w google i na pierwszym miejscu mi się wyświetliło to forum i też chciałem sprzedać rower, z mojej strony mogę dodać numer telefonu z którego pisano do mnie: +46701344330 i adres mailowy: [email protected] i [email protected], ogłoszenie miałem na tablicy i na facebooku
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strona wzajemnej pomocy z nagrodami. Br0nek1234 0 1 386 22.04.2013, 18:25
Ostatni post: Br0nek1234

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości