Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zwiedzanie w internecie
#1
Google znów nas zaskakuje :) Dzięki Google Maps możemy zwiedzać (jak narazie) duże miasta :)

Jednak lepiej sprawdzić to samemu.

Wchodzimy w Google Maps

Wpiszmy np. Londyn :)

Za pomocą suwaka

[Obrazek: beznazwy2va.png]

przybliżamy maksymalnie mapę.

Następnie przeciągamy ludzika nad suwakiem

[Obrazek: beznazwy2iv.png]

na mapę i możemy się przemieszczać po mieście :)

Fajnie widać jak postawimy ludzika na ulicy.

Całość jest zrobiona m. in. na zdjęciach.

Tylko czekać kiedy będą w Polsce :)
---
  Odpowiedz
#2
Fajna sprawa, co prawda jeszcze nie próbowałem, ale sobie dzisiaj pozwiedzam.
  Odpowiedz
#3
Przyznam ciekawa nowinka.
To zadziwiające w jakim tempie technologia idzie do przodu. Super wątek Szymon.
  Odpowiedz
#4
To żadna nowość, ta funkcja działa już od prawie roku, wcześniej była udostępniona w google earth
W Polsce również można sobie pozwiedzać, niestety tylko kilka miejsc w dużych miastach.
  Odpowiedz
#5
Świetna rzecz. Wybierasz się na wakacje, czytasz ulotki i widzisz piękne zdjęcia.
Wchodzisz na taką stronę i patrzysz jak to wygląda naprawdę. Dla mnie bomba :)
  Odpowiedz
#6
Google do tego celu zakupiło kilkanaście tysięcy samochodów na świecie i uzbroiło je w kamery i aparaty wysokiej rozdzielczości, samochody te jeżdżą ulicami miast i nagrywają obraz oraz robią zdjęcia.
W zeszłym roku na Discovery był o tym program, pokazywali jak to wszystko powstaje.
Podobno google chce wypuścić własny system nawigacji który będzie pokazywał w trakcie jazdy właśnie taki widok z perspektywy jadącego lub pieszego, to będzie rewelacyjne rozwiązanie.
Wyobraźcie sobie że szukacie jakiegoś adresu i jadąc widzicie na nawigacji dokładnie ten sam obraz co za oknami samochodu, dla mnie rewelacja.
  Odpowiedz
#7
tonyviroos napisał(a):Wyobraźcie sobie że szukacie jakiegoś adresu i jadąc widzicie na nawigacji dokładnie ten sam obraz co za oknami samochodu, dla mnie rewelacja.
Heh dla mnie też, tylko pytanie jaki sprzęt trzeba będzie kupić, żeby mieć taki bajer u siebie w aucie :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poziom materiałów w internecie-Polska kontra reszta świata. amb00 1 1 031 22.09.2016, 02:38
Ostatni post: Jarus
  Radar lotniczy w internecie ! Flightradar24.com Marszal 8 20 858 03.11.2013, 00:23
Ostatni post: Ripper729
  Zasady kultury osobistej w Internecie Tomek1 2 2 266 17.10.2012, 18:15
Ostatni post: Vilandra
Thumbs Up Łatwe zarabianie w Internecie enrique97 16 5 555 04.10.2012, 06:51
Ostatni post: WazzUp
  Projekt "Grażyna Żarko" - cała prawda o polskim internecie! B0hazard 2 4 709 21.07.2012, 22:47
Ostatni post: Rafał

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości