Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Życzenia Świąteczne
#1
Nie, nie, nie chcę wam składać jeszcze życzeń świątecznych, ale mam pomysł na taki odjechany filmik z życzeniami. Ma wyglądać podobnie jak ten filmik na Mikołaja, ale znajdą się na nim wasze życzenia dla kogokolwiek. Teksty życzeń przysyłajcie mi na priv, bo inaczej nie będzie niespodzianki. Dorobię do tego jakąś grafikę i będzie sympatycznie, natomiast gdyby ktoś chciał jakąś swoją grafikę to proszę w rozdzielczości 1920x1080. Możliwe jest też podłożenie głosu, ale wtedy proszę o nagrane mp3, to samo z własnym filmikiem nagrajcie własny filmik i dostarczcie do mnie, a ja już sobie poradzę. Do dzieła kochani, święta już niedługo.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świąteczne obżarstwo da Vinci 6 1 858 03.01.2014, 14:26
Ostatni post: Demanufacture
  Symbole Świąteczne. Mesajah 4 1 701 28.12.2013, 18:44
Ostatni post: Paweu
  Świąteczne Życzenia - jak składacie? Jarus 9 2 391 14.12.2013, 21:19
Ostatni post: Whisper
  Świąteczne życzenia Polskich sportowców dla kibiców tungar 0 2 051 24.12.2011, 04:42
Ostatni post: tungar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości