Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Niedługo rok szkolny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Siemka wszystkim.
Czas szybko leci a szkoła się zbliża dużymi krokami:(
Za niecałe trzy tygodnie zacznie się ta cholerna szkoła, wiadomo co to oznacza dla tych, którzy będą kontynuować naukę w tym roku. Zapewnię wielu z was skończyło szkołę i ma już to za sobą, lecz mnie i innych czeka właśnie to :placz
[Obrazek: 522414_408864939219182_2125233948_n.jpg]
No, niestety lub stety, wszystko ma swój początek i koniec, niektórzy mówią że wakacje powinny trwać 3 miesiące, nawet nauczyciele z mojej szkoły. Teraz idę do II klasy gimnazjum, poziom nauczania trochę inny, kilka nowych przedmiotów ale dam sobie radę, a wakacje jak wakacje, niestety nigdzie nie wyjeżdżałem z takich powodów iż mój Tata pracuje za granicą, Mama także ale w Polsce, na ostatnich wakacjach byłem 7,8 lat temu, no i 3 lata temu w górach jak była wycieczka klasowa. Przypuszczam że pod koniec sierpnia udam się gdzieś nad wodę.
Ja teraz do technikum hotelarstwa,cztery lata w du^^.U mnie przynajmniej w tygodniu, będę miał jeden dzień wolny od nauki, bo będę miał praktyki.A cztery dni nauki męczącej:placz
Jeszcze przyjdzie mi maturę pisać to się zamorduje.
A ja na studia logistyka

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
Ja też na studia (mechatronika), więc jeszcze miesiąc wakacji dłużej :P
Ja tęsknię za beztroskimi nastoletnimi czasami, kiedy można było spokojnie chodzić sobie do szkółki i nie trzeba się było o nic martwić. To były fajne czasy. Później jest już tylko stres, walka o przetrwanie i wyścig szczurów. I podejmowanie decyzji, które nie zawsze wychodzą na dobre.
Szkoła będzie się ciągnąć tygodniami miesiącami tak powoli.A wakacje zanim się obejrzałem to już było połowa lipca,szybo wakacje z leciały.Jeszcze warto się nacieszyć tymi ostatnim tygodniami i powspominać dawne dni ciepłe,jak to się bawiło do białego rana z alkoholem w ręku.
Gorąca plaża,dziewczyny prawie nagie,muzyka,zabawa itp:( To już minęło i nie wróci więcej,w następnym roku może będzie to,ale kto to wie.

Dla tych,którzy jeszcze będą się uczuć,wkuwać na klasówki,chodzić do tej cholernej szkoły,życzę wam aby dobrze wam poszła nauka w roku szkolnym 2013/2014, a przede wszystkim wyrazy współczucia, że musimy i ja chodzić do budy.
Uff, jak to dobrze, że to ostatni rok technikum. :D Pierwszy semestr, krótki, a drugi jeszcze krótszy. ;)
Co do tytuły wątku to proponuje zmienić, na np Już niedługo szkoła, lub coś w tym stylu, dlatego iż osoba która wejdzie 25 sierpnia przykładowo pomyśli sobie że wakacje będę po piętnastym września.
@Diablo, a mianowicie?
Najgorsze będzie znowu to wstawanie rano. :(
Jeszcze trochę i maturka, a potem na zachód!
Stron: 1 2 3 4 5 6