Odjechani.com.pl

Pełna wersja: KSW 24 - 28 wrzesień Nastula vs Bedorf
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
[Obrazek: KSW24_B1_FINAL-1378552549.jpg]

Mistrz olimpijski w judo Paweł Nastula
skrzyżuje rękawice z czołowym zawodnikiem
wagi ciężkiej Karolem Bedorfem, a stawką
tego pojedynku będzie pas Międzynarodowego
Mistrza KSW w wadze ciężkiej - informują organizatorzy KSW.

Transmisja płatna czy jest cień nadziei na darmowe widowisko?
Wiadomo coś?
Hans, jak chcesz to mogę polecić Ci pewną stronę z darmowymi playerami, a transmisja pewnie PPV.
Co do walki Nastula vs Bedorf, to będę liczył na Pawła oczywiście a całą gale będę oglądał do samego końca.
Na meczyki.pl będzie za free :D
A w TV jak wykupisz PPV :P
P@weł napisał(a):Hans, jak chcesz to mogę polecić Ci pewną stronę z darmowymi playerami, a transmisja pewnie PPV.
Kurczę, szkoda...
Spokojnie, dam sobie radę. :)
Liczyłem tylko ,że może się uda obejrzeć w TV w towarzystwie i przy czteropaczku, ale jednak nie będę się zbytnio nastawiał.
No nic, jak będzie płatna gala to pozostanie jakaś knajpa i tyle...
Hans, możesz podłączyć sobie kabel USB z laptopa czy komputera do TV i będzie git, tylko zależy jaką masz prędkość neta, może się ciąć, dokładnie nie wiem jak to jest z tym kablem i podpięciem go pod TV.
Daj spokój... oglądalibyśmy na dużym telewizorze, więc pewnie by jakość odstraszała albo wieczny buffor na darmowych playerach.
Nie wiem czy nawet premium by sprostało oczekiwaniom, obraz w HD i płynne odtwarzanie, widzów będzie masa w sieci :|
No matter, dzięki za wskazówki :)
No i doczekałem się walki Nastuli :) Tego widowiska przegapić nie można!
Myślę, że większość walki Nastula rozegra tarzając się po ringu. Wymęczy Bedorfa i wygra przez poddanie.
Nastula to perfekcyjny kombinator w dolnych partiach.

Widzę, że Pudzian nie gra już pierwszego plany na reklamówkach heh.
Odnośnie Mameda - o tak, wielka szkoda. On pewnie nie ma teraz czasu bo gładzie kładzie. Haha
Stron: 1 2 3