Archiwum Shoutboxa
Wiesz, nie każdy naukowiec musi się znać na tym. Pisanie kodu który zasadniczo jest formą brudnopisu jest ok. Ważne by to potem oddać do refakotryzacji komuś kto się na kodowaniu zna.
Bannerlord i ESO na chwilę obecną. Czekam też na Cyberpunka i pogrywałem w Baldura w early accessie.
Albo można dostać propozycję zestawu komputerowego skrojonego pod kątem odpowiednich potrzeb, nawet będąc zawodowcem.
Specjalistyczne to forum jest do tego stopnia, że można dzięki niemu na przykład zaoszczędzić trochę pieniędzy, bo nie trzeba iść do serwisu.
Ale fakt, też mam sentyment do tego forum i wchodzę tu regularnie, tylko trochę rzadziej, niż jeszcze kilka lat temu.
Nie zmienia to faktu, że nadal tutaj zaglądamy... Zbyt dużo wspomnień i zbyt wielu świetnych ludzi 


