Archiwum Shoutboxa
Transparent mi powiesili obok światłowodu, zaraz nie będę miał Internetu, bo go urwie jak szarpnie transpartentem wiatr 

Pozwoliłem sobie odjechanym kanale
https://www.youtube.com/watch?v=L3wKzyIN...qMZzvB2YcI
https://www.youtube.com/watch?v=L3wKzyIN...qMZzvB2YcIPamietam jak na innych stronach czym są Interfejsy było opisywane tak, że nie rozumiałem i po całych stronach
, a koleś na blogu zamknął to w jednym zdaniu i to mi w zupełności wystarczyło, by je ogarnąć. 
, a koleś na blogu zamknął to w jednym zdaniu i to mi w zupełności wystarczyło, by je ogarnąć. 
Gdzieś miałem jakiś blog gdzie było to pięknie opowiedziane po ludzku, tzn. wszystkie aspekty z MVC omówione jak całki w e-Trapez, po ludzku.
