Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Battlefield V - problem z dźwiękiem, trzeszczenie na słuchawkach
#1
Witam

Czy miał ktoś problem z dźwiękiem w grze Battlefield V? Przez jakiś czas wszystko było ok, a dzisiaj uruchamiam grę i po wejściu do rozgrywki dźwięk zaczyna trzeszczeć, jest taki jakby stłumiony i nawet po wyjściu z rozgrywki do menu ten efekt się już utrzymuje aż do restartu. Próbowałem aktualizować sterowniki, ale w systemie wszystko jest w najnowszych wersjach, w tym sterowniki audio i do grafiki. Dodam, że używam słuchawek bluetooth i Dolby Atmos, aczkolwiek niezależnie od ustawień (stereo, czy inne w grze, czy w ustawieniach audio), dźwięk wariuje tylko w BF V.

Spotkał się ktoś z tym? Próbowałem opcji z google odnośnie ustawień graficznych, DX12 i takie tam, ale to niczego nie zmienia.
  Odpowiedz
#2
Sprawdzałeś historię aktualizacji? Być może system sam zainstalował aktualizację lub sterownik powodujący problem.
  Odpowiedz
#3
Nie, ale mam podejrzenia co do źródła problemu, bo problem jest tylko na słuchawkach bluetooth i tylko w grze online. Może WIFI podczas połączenia w grze zakłóca sygnał bluetooth, ale to mało prawdopodobne. Problem wczoraj nie wystąpił jak odłączyłem telefon od słuchawek, bo był podłączony jednocześnie, ale dzisiaj to nie pomaga.
  Odpowiedz
#4
(31.03.2019, 14:22)Swordancer napisał(a): Może WIFI podczas połączenia w grze zakłóca sygnał bluetooth, ale to mało prawdopodobne.
Jak masz taką możliwość to sprawdź, czy problem będzie występował na internecie przez kabel zamiast Wi-Fi.


  Odpowiedz
#5
Internet mam przez kabel, ale znalazłem już rozwiązanie. Okazało się że BFV ma jakiegoś buga ze słuchawkami bt jak są wyposażone w mikrofon. Trzeba mikrofony wyłączyć w ustawieniach dźwięku Windowsa. Ponoć ten błąd był też na BF1 i nie naprawili.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Współdzielenie gier na Steam - problem Swordancer 5 1 989 02.07.2017, 22:46
Ostatni post: Vier
  Problem z FPS Erase 5 1 962 09.06.2016, 14:48
Ostatni post: Erase
  Easter EGG's - Battlefield Hardline Swordancer 0 1 211 04.02.2015, 17:35
Ostatni post: Swordancer
  Problem z Farming Simulator 2015 graphick91 16 19 886 04.11.2014, 14:28
Ostatni post: szalony
  Problem z ekwipunkiem - SWAT 4 Gospodarz 1 1 923 23.08.2014, 23:59
Ostatni post: Monoceros

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości