Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Easter EGG's - Battlefield Hardline
#1
Jak zobaczyłem te easter Eeegi na YT, to musiałem pokazać. Oryginalne, szczególnie ostatni. Haha

Ładowanie magazynku siłą woli, czemu nie?



Zabawne ładowanie RPG. Trochę zabawy rakietą nie zaszkodzi jak i tak zginie się kilkanaście razy. Haha



Moja perełka. Tajemnicza ręka podająca magazynek. Haha Padłem...



Spec od tych animacji ze studio twierdzi, że szansa na wywołanie któregokolwiek z tych Easter eegów wynosi dokładnie 1/10000. Mało kto nagrywa całe swoje rozgrywki, ale ja np ostatnio też to robię, bo nowy sprzęt na to pozwala, a nigdy nie wiadomo co się uchwyci. Tak czy siak kwestia szczęścia i mnóstwa czasu spędzonego w grze.

Mają chłopaki z Visceral Games poczucie humoru, nie mogę im tego odmówić. ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Battlefield V - problem z dźwiękiem, trzeszczenie na słuchawkach Swordancer 4 4 655 31.03.2019, 19:00
Ostatni post: Swordancer
  Zapraszam do gry Battlefield Heroes. GROSiK 2 2 100 03.04.2014, 16:27
Ostatni post: GROSiK
  Battlefield 3 - kto zagra? Nieśmiertelny 13 4 512 30.11.2013, 00:26
Ostatni post: Niewyspany
  Battlefield 3 (kod został użyty) - co zrobić ??? Nieśmiertelny 5 7 661 04.06.2013, 16:18
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Battlefield 4: Na rybach w Baku - oficjalny gameplay B0hazard 0 1 489 28.03.2013, 21:12
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości