Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Z czego korzystasz?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tylko z komunikacji miejskiej.
42.86%
3 42.86%
Tylko z samochodu.
14.29%
1 14.29%
Jeżdżę swoim samochodem, ale korzystam też z komunikacji miejskiej.
42.86%
3 42.86%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Czy korzystacie z komunikacji miejskiej czy z samochodu?
#1
Ciekawi mnie jaka część osób musi używać komunikacji miejskiej, a jaka ma własny samochód. Zapraszam do odpowiedzi.
  Odpowiedz
#2
Kiedy impreza się szykuje samochodem nie pojadę. :D
  Odpowiedz
#3
Na razie korzystam z komunikacji miejskiej. :)
  Odpowiedz
#4
Nie mam Auta korzystam z Taxi
  Odpowiedz
#5
  Odpowiedz
#6
Zapewne ale rzadko ogólnie korzystam z taxi bo moje miasto jest małe,lecz jeżeli korzystam to naprawdę sporadycznie ale z taxi właśnie
  Odpowiedz
#7
Raz, że nie posiadam samochodu, a dwa, że nie mam prawie żadnego doświadczenia w prowadzeniu samochodu. Z tego powodu - komunikacja miejska.
  Odpowiedz
#8
Ja mam auta, ale to do zabawy albo na trasę, tak to jeżdżę po miastach komunikacją miejską- jest taniej, wygodniej i zwykle omijam korki.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie części do samochodu? ignacyy91 6 2 273 15.03.2019, 14:02
Ostatni post: daruncia
  Opony letnie do samochodu senses09 1 1 135 14.08.2018, 07:50
Ostatni post: Mareczek189
  Ile Was kosztuje utrzymanie samochodu? amb00 15 2 830 03.10.2016, 13:54
Ostatni post: Demanufacture
  Ubezpiczenie i przegląd sprowadzonego samochodu. Saibo 2 1 693 06.11.2015, 14:30
Ostatni post: dynamical
  Opłaca się zamontować instalację gazową do samochodu honda? Drekizan 12 6 478 04.05.2015, 16:38
Ostatni post: Drekizan

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości