Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Battlefield 3 - kto zagra?
#1
Cześć, szukam osoby która zagrała by ze mną w Battlefield'a 3 adresy email na originie piszcie pod spodem lub dodajcie mnie [email protected]
Zapraszam każdego :)
Rozmowa oczywiście Team Speak ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#2
Wpierw muszę kupić, ale myślę, że nastąpi to niebawem. Mam tylko pytanko odnośnie multiplayera, bo w zasadzie tylko dlatego jestem skłonny ją kupić. Czy trzeba tych wszystkich dodatków, żeby dobrze się grało? Czy dodatki dodają mapy multi?
  Odpowiedz
#3
Dodają. W podstawce jest kilka mapek reszta map jest dodanych do poszczególnych dodatków (Takie odnisłem wrażenie).
Jakby co do batka się loguje się przez Battlelog'a.
U mnie aktualizacja batka miała 6GB, czyli razem mój batek zajmuje na dysku 18 GB Haha
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#4
Teraz gry między 20, a 25 GB to standard. Czyli wypada zakupić jakąś wersję premium lub kupić czyjeś konto Origin.
  Odpowiedz
#5
Bodajrze do dodatków jest również kilka broni (do odblokowania) więcej osiągnięć do wypełnienia. itd.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#6
Dodałem Cię do znajomych. Chociaż wolę multiplayer z Crysisa 3, to pewnie chętnie zagram też w BF'a 3.
  Odpowiedz
#7
Wiem widzę :).
Nie miałem dostępu do neta - odcieli mi go przy ocieplaniu budynku. Dlatego dopiero przyjąłem ;). Jak coś zapraszam do gry :P
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#8
Swordancer kup lepiej Premium.
Bez tego granie w multi to katorga, pamiętaj że osoby z premium mają pierwszeństwo w dostawaniu się do
wszystkich serwerów a osoby pozbawione go czekają do usranej śmierci :).

Prawdę mówiąc nie wiem czy kupowanie teraz BF3 ma sens, lada chwila BF4 na którego czekam, ponieważ trójeczka
już znudziła mi się dawno - poczekamy co zaprezentuje EA w czwórce, po Becie mam mieszane uczucia ale myślę
że w najgorszym przypadku będzie to usprawniony BF3.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#9
(19.10.2013, 21:07)B0hazard napisał(a): Swordancer kup lepiej Premium.
Bez tego granie w multi to katorga, pamiętaj że osoby z premium mają pierwszeństwo w dostawaniu się do
wszystkich serwerów a osoby pozbawione go czekają do usranej śmierci :).

Prawdę mówiąc nie wiem czy kupowanie teraz BF3 ma sens, lada chwila BF4 na którego czekam, ponieważ trójeczka
już znudziła mi się dawno - poczekamy co zaprezentuje EA w czwórce, po Becie mam mieszane uczucia ale myślę
że w najgorszym przypadku będzie to usprawniony BF3.

Zależy dla kogo. Ja jestem niepewny czy btf 4 mi uciągnie, a w trójeczke fajnie mi się poprostu gra :).
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#10
BF'a 3 mam premium. Upolowałem tanio konto z ośmioma grami. :) Jak będę dostępny na Originie, to może zagram, ale musicie napisać, bo ostatnio w nic nie gram. Czasami tylko w Crysisa 3.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Battlefield V - problem z dźwiękiem, trzeszczenie na słuchawkach Swordancer 4 4 655 31.03.2019, 19:00
Ostatni post: Swordancer
  Easter EGG's - Battlefield Hardline Swordancer 0 1 210 04.02.2015, 17:35
Ostatni post: Swordancer
  Zapraszam do gry Battlefield Heroes. GROSiK 2 2 100 03.04.2014, 16:27
Ostatni post: GROSiK
  Battlefield 3 (kod został użyty) - co zrobić ??? Nieśmiertelny 5 7 661 04.06.2013, 16:18
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Battlefield 4: Na rybach w Baku - oficjalny gameplay B0hazard 0 1 489 28.03.2013, 21:12
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości