Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak ocenił(a)byś rok 2013 w swoim życiu?
#1
Dużymi krokami żegnamy się z 2013 rokiem, więc takie pytanie ode mnie, co przez ten czas zmieniło się w Twoim życiu najlepiej negatywy i pozytywy, spełniło się jakieś marzenie? podziel się tym! :)
Był to lepszy rok od poprzedniego?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
Hmm czy lepszy? Na pewno bardziej pracowity od poprzedniego przez cele, które sobie wyznaczyłem, a tych dochodzi z roku na rok coraz więcej ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Był to rok dosłownie be-zna-dziej-ny!
Czekam na 2014.
Heh :)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#4
Beznadziejny początek, ciekawy i owocny środek, nudny i spokojny koniec.
  Odpowiedz
#5
Jeden z bardziej pracowitych. Początek jak u Swordancera- beznadziejny. I tak aż do maja. Potem już dobrze. Miło będę wspominać w każdym razie.
  Odpowiedz
#6
Dla mnie trzynastka okazała się niestety pechowa. Wszystko się posypało już na samym początku, resztę roku spędziłam na sklejaniu tego wszystkiego. Jakoś się udało, więc mam nadzieję, że 2014 będzie lepszy ;)
  Odpowiedz
#7
Ja odniosłem sukcesy w tym roku, więc był całkiem ok:
-zrozumiałem zasadę działania radia
-więcej razy umiem podciągnąć się na drążku
-nie mam zagrożeń na semestr
Rok udany :D
  Odpowiedz
#8
Jak dla mnie rok jak najbadziej udany ;)
Fakt, że miałem 1 zagrożenie które następnego dnia poprawiłem mnie nie rusza ^^.
Fajne prezenty na boże narodzenie :D
Rok 2013 był dla mnie rokiem ciężkim jeżeli chodzi o grafike, ponieważ wyznaczyłem sobie kilka prac które postanowiłem zrobić i je zrobiłem. Bardzo dużo rzeczy sobie przyswoiłem. Stałem się bardziej otwarty na ludzi, pewny siebie, opanowany, poznałem swoją wartość i jej się trzymam.
Również można wziąść pod uwagę moje nowe programy do grafiki ;)
Jak najbardziej 2013 to dobry rok ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#9
Jak dla mnie to ten rok był najbardziej zabawnym i ciekawym momentem.
Przeżyłem przez ten czas wiele ciekawych chwil, śmiesznych i oczywiście poznałem wile przydatnych rzeczy.
Nigdy nie zapomnę impres i ludzi poznanych w tym roku.

Niestety z nauką trochę gorzej, ale tym zbytnio się nie przejmuje. Co innego będzie za rok w 1 klasie liceum/technikum.
  Odpowiedz
#10
Hmmm podsumowując zaliczam do udanych :) Poznałem świetną kobietę z którą jestem do dziś, bardzo ją Kocham i bez niej nie widzę życia dalszego.. to chyba już ta jedyna :)
I w zasadzie ostatni rok leżenia.. he ;) IV klasa .. czas na ukończenie technikum, pora na muture i egzamin zawodowy.. praca ehh :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Twój najszczęśliwszy dzień w życiu? Adikus 11 4 823 10.10.2017, 07:52
Ostatni post: amb00
  Sylwester 2013 - gdzie, jak, z kim spędzacie? Jarus 15 4 602 07.01.2014, 15:38
Ostatni post: Demanufacture
  Siew Owsa 2013. Gospodarz 3 1 800 05.11.2013, 14:40
Ostatni post: Gospodarz
  Wybory Miss Polka 2013 - Football WazzUp 2 1 639 23.09.2013, 16:42
Ostatni post: Paweu
  Żniwa 2013. Gospodarz 22 7 952 28.08.2013, 19:22
Ostatni post: Gospodarz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości