Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Licytacja Komputera
#1
Witajcie!
Po raz trzeci pytam się Was o komputer. Tym razem znalazłem w internecie ciekawą licytację w moim mieście, więc problemu z odbiorem nie będzie. Komputer zawiera następujące parametry:
-Płyta główna: Abit ip35v
-Procesor: Intel Core 2 Quad 2.4GHz
-Ram: 5GB
-Brak karty graficznej
-Brak dysków


Osoba dorzuci jeszcze procek Intel Core 2 Duo 1,8Ghz (zalega jej w szufladzie)


Zdjęcia:
[Obrazek: 5056739826_2] [Obrazek: 5056739826]



Aktualna oferta: 180zł


I teraz pytanie do Was: Ile jest szacunkowo warty i do jakiej ceny warto licytować.


  Odpowiedz
#2
jak na tą cenę to parametry w miare przyzwoite.
Ja licytowałbym do max 400/500zł -- Cena niska no bo sprzęt używany, a nie wiadomo ile żywotności podzespołom zostało..
Przeszperałem internety i znalazłem cenniki Płyty Głównej i procka. Płyta główna kosztowała (oryginalnie) 235zł
natomiast Procesor - (nie jest podana dokładna informacja na temat procka więc znalazłem jego "odpowiednik" http://www.ceneo.pl/627972)
5 GM RAM'u... ale jakiego DDR2? jaki producent? Mają dożywotnią gwarancję? Dopytaj się o te szczegóły...
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#3
Myślę, że 300 zł to max jakie bym za niego dał. Tym bardziej, że brakuje grafiki i dysku.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#4
  Odpowiedz
#5
Być może kolega nie dysponuje większą gotówką więc zawsze to jakaś alternatywa aczkolwiek lepiej będzie jeśli złożysz kompa pod dobrą płytę główną. Znajdź ciekawe okazje i pytaj.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#6
Licytacja zakończyła sie na 401zł, już nie licytowałem, bo zdecydowałem się kupić coś lepszego.

Jeśli chodzi o nowy sprzęt, to chyba rzeczywiście się na niego zdecyduje. Na razie próbuję dobrać odpowiednie zestawienie na http://www.esc.pl/ccc.php i jak wybiorę, to jeszcze napiszę, czy dobrze wszystko dobrałem.

Dzięki Wam za pomoc.


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Składanie komputera do gier. Ripper729 6 1 969 18.11.2016, 17:23
Ostatni post: Ripper729
  Złożenie komputera do programu AutoCad Nieśmiertelny 28 9 679 06.04.2015, 20:31
Ostatni post: Swordancer
  Zakup komputera. Robotox 1 1 707 04.02.2015, 19:55
Ostatni post: Swordancer
  Wybór komputera. Robotox 4 2 342 26.01.2015, 17:00
Ostatni post: Robotox
  Ile za naprawę komputera? BeatBox 8 3 805 17.03.2014, 13:41
Ostatni post: skrzypas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości