Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Najgorsza książka jaką czytaliście
#31
Dobra, dostałam, przeczytałam- Wy tego nie róbcie.
Wszystkie odcienie czerni Ilony Felicjańskiej...
  Odpowiedz
#32
Zdecydowanie "50 twarzy Greya".
Cykl "Dimily" Estelle Maskame
"Dziewczyna z pociągu" Pauli Hawkins
"Wybrańcy" Kristin Cashore
"Moje pierwsze samobójstwo i dziewięć innych opowieści" Jerzego Pilcha - jakoś nie mogę się do tego pana przekonać.
  Odpowiedz
#33
Nie wiem czy to ja źle zrozumiałam utwór, może po prostu jestem za głupia na tę książkę, zważając na to, że dostała nagrodę Witolda Gombrowicza, ale była tragiczna. Mam na myśli powieść "Ma być czysto" Anny Cieplak. To była jedna z najgorszych książek jakie czytałam. Taka na siłę modelowana na język młodzieżowy, pełna obrzydliwych zwrotów i dialogów pomiędzy bohaterami. Fabuła banalna i niczym nie zaskakująca czytelnika. Polecam samemu wyrobić sobie zdanie o niej, ale dla mnie dramat.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najlepsza książka jaką czytałeś/aś da Vinci 67 26 733 02.10.2018, 01:39
Ostatni post: da Vinci
  Książka zalana herbatą Kaiselin 4 6 459 15.09.2016, 23:19
Ostatni post: Kaiselin
  Wszystko co mezczyzni wiedza o kobietach - Niezwykla ksiazka :D Mesajah 5 3 813 07.04.2015, 17:49
Ostatni post: Adiyoshi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości