Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Poszukuję komputera
#1
Witajcie!
Poszukuję dosyć dobrego komputera.
Mianowicie przedstawiam moją propozycję parametrów:
1) Procesor około 2 Ghz.
2) Pamięć ram - wystarczy 512 mb.
3) Karta graficzna - około 256 mb.
Komputer nie jest mi potrzebny do gier, tylko do pracy, stąd takie małe wymagania. Potrzebuje samej jednostki. Chcę, aby to osoby z forum oferowały jakieś swoje komputery na sprzedaż. Mogę zaoferować góra 300 zł. Nie lubię wydawać pieniędzy na takie "pierdoły" :).
Czekam na chętnych.
  Odpowiedz
#2
W sumie to ja bym miał na oddanie kompa. Tylko byłby on bez karty graficznej. Tzn posiada grafikę ale tą wbudowaną.
No i mam w nim dyski 160 GB i 40 GB ale jeden z nich chce sobie zostawić.

Co do procka to później dopiszę ile ma GHz. Pamięć ram 1 GB.

Podsumowują to dobry komp na przeglądanie neta i oglądanie filmów. W sumie tylko do tego mi służył. Teraz leży nieużywany ale działa.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#3
Jaka cena Diablo09?
  Odpowiedz
#4
No jeszcze podam więcej info i się dogadać moglibyśmy. Myślę, że mniej jak 300 zł mogę wziąć.

Jutro na spokojnie dopiszę parametry.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#5
No dobrze, czekam.
  Odpowiedz
#6
Jakby co ja mam Athlona 7750 BE + chłodzenie (boxowe). Za 4 dychy (+ przesyłka) mogę ci go odstąpić. Dwa rdzenie 2.7GHz, a jak masz dobrą płytę główną to podkręcisz do 3GHz + i odblokujesz 2 dodatkowe rdzenie.
[Obrazek: ProcekAMD.gif]
  Odpowiedz
#7
4 dychy? 400 zł?
  Odpowiedz
#8
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Składanie komputera do gier. Ripper729 6 1 969 18.11.2016, 17:23
Ostatni post: Ripper729
  Złożenie komputera do programu AutoCad Nieśmiertelny 28 9 675 06.04.2015, 20:31
Ostatni post: Swordancer
  Licytacja Komputera Robotox 5 2 609 09.02.2015, 16:37
Ostatni post: Robotox
  Zakup komputera. Robotox 1 1 702 04.02.2015, 19:55
Ostatni post: Swordancer
  Wybór komputera. Robotox 4 2 339 26.01.2015, 17:00
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości