Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Silkroad Online - Gra MMORPG
#1
[Obrazek: silkroad_logo.png]
Silkroad Online (Jedwabny Szlak) – gra MMORPG wyprodukowana przez południowokoreańską firmę Joymax, zawierająca liczne elementy fantasy. Akcja gry rozgrywa się w VII wieku n.e. na jedwabnym szlaku, będący kiedyś głównym szlakiem handlowym łączącym Azję i Europę.

W grze możemy wcielić w jedną z postaci pochodzenia chińskiego lub europejskiego (od 24 sierpnia 2007). Planowane jest także wprowadzenie możliwości wcielenia się w postać arabską. Gra jest darmowa, ale można kupić specjalne przedmioty za pieniądze.

Ktoś grał? Ktoś słyszał?

Jeśli chodzi o mnie... Gram w tą grę od 4-5 lat z przerwami.
Moja główna postać jest pochodzenia chińskiego (jak zaczynałem grę to dostępna była tylko jedna rasa), miałem też kilka postaci europejskich, ale jednak ciągle wracałem do mojej pierwszej i głównej postaci.
Dla bardziej obeznanych dodam, że jest to nuker s/s.
Powiem Wam, gra wciąga, bardziej niż inne ;)

Gra ma swoich fanów i wrogów, dużo osób twierdzi, że gra to syf i jest wylęgarnią botów oraz narzekają na zaludnione serwery.
Zgadza się, botów tam nie brakuje... Zresztą boty są, były i będą wszędzie ale gra ma swój klimat, i nie zamienił bym jej na żadna inną.
Wbiłem 90lvl.

Jeszcze raz przypomnę:
Gram 4-5 lat z przerwami.
Wersja - Isro
Server - Rome
Lvl - 90.
Build - Nuker s/s.

Jeśli ktoś grał lub gra zapraszam do pochwalenia się swoimi postaciami oraz opiniami na temat gry.
Dziś jeśli wejdę na grę, zrobię zdjęcie swojej postaci oraz mojego kochanego wilka i wstawię na forum :D
  Odpowiedz
#2
Hahaha, jednak zrobiłeś temat o "silku"
Też gram, a raczej grałem. Ostatnio powoli wracam, ale czy na długo?
Staż mam podobny jak Kruchy oczywiście z przerwami. Niedawno moja pauza chyba trwała z pół roku.
Gra bardzo wciągająca i fajna, a ludzie tam poznani jeszcze fajniejsi.
Fakt faktem, gra jest trochę a nawet więcej niż trochę zabocona, co utrudnia wejście na nią

(21.02.2011, 17:40)KruchyFix napisał(a): Gram 4-5 lat z przerwami.
Wersja - Isro
Server - Rome
Lvl - 90.
Build - Nuker s/s.

To samo:D
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#3
Można prosić o screeny tej gry. Bardzo lubię klimaty RPG - kiedyś grałem w gry fabularne więc sentyment pozostał... :)
  Odpowiedz
#4
http://odjechani.com.pl/showthread.php?tid=1062 - kilka fotek przedstawiających samą postać.
Co jakiś czas będę dodawał nowe zdjęcia. W tej chwili jest to nie możliwe ponieważ nie jestem zalogowany ;)
Przy okazji ;)
  Odpowiedz
#5
Nie lubię bawić się w archeologa, ale przymierzam się do gry i ciekawi mnie, bo ponoć są w dalszym ciągu problemy z logowaniem, bo pełno ludzi gra. Orientuje się w tym ktoś może? byłbym wdzięczny za info ;)
  Odpowiedz
#6
Nie ma żadnych problemów, ale jeśli liczysz na wspólną grę z innymi graczami, pogaduszki etc. to uważaj, bo się możesz przeliczyć. Teraz w tej grze każdy puszcza bota i na tym polega ta gra. Silkroad stracił swój klimat kilka lat temu. Nie zniechęcam Cię do go gry, ale takie są realia.
Sama gra w sobie świetna, ale z biegiem czasu staje się monotonna i traktowana przez większość jak wyścig o jak największy poziom.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak grać w GTA 5 + Online [Tutorial] Robotox 9 10 904 08.03.2017, 22:43
Ostatni post: Diablo09
  GTA V Online - ekipa Odjechani-com-pl Swordancer 3 1 576 14.11.2015, 17:17
Ostatni post: Robotox
  The Elder scrools Online bez abonamentu! Swordancer 3 1 989 09.02.2015, 20:00
Ostatni post: Swordancer
  szukam gry mmorpg Kaiselin 6 2 730 04.04.2014, 23:19
Ostatni post: Elowrzud
  Klucz do bety Elder Scrolls Online WazzUp 22 6 093 03.03.2014, 12:08
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości