Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Sposoby na bóle brzucha
#11
(13.07.2012, 15:52)raden__ napisał(a): I jeszcze jedno przypadkiem nie jedz w nocy :D
Jeśli plany wypalą to chyba innego wyjścia nie mam. A dlaczego nie jeść w nocy?:)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#12
No bo znowu będziesz musiał siedzieć na tronie :D
  Odpowiedz
#13
hahaha i randka spalona, no chyba, ze posiedzą razem na tronie :P
  Odpowiedz
#14
Moje lekarstwo na ból brzucha a jeszcze z obżarstwa to nr. I Coca-Cola najlepiej schłodzona :-)
  Odpowiedz
#15
Dla mnie jedynym sposobem na pozbycie się bólu brzucha to w medyczny sposób krople miętowe. :P
  Odpowiedz
#16
W takich przypadkach mnie pomaga zawsze dicopeg 10 g :D Wyratowal mnie juz z nie jednej opresji :D Pomaga odrazu na kazdego rodzaju zaparcia zatwardzenia wzdecia itd
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ból brzucha po grypie żołądkowej. Davvid 7 2 964 03.11.2013, 17:41
Ostatni post: Vilandra
  Bóle w klatce piersiowej od wilgoci w domu? pandokti 18 5 409 15.09.2013, 15:38
Ostatni post: Paweu
  Domowe sposoby leczenia bólu zęba. Mesajah 3 3 747 27.03.2013, 21:50
Ostatni post: Sonne
  Domowe sposoby na ból gardła Vilandra 5 3 245 24.03.2013, 00:09
Ostatni post: Mychaty
  Obrzęk na podniebieniu - domowe sposoby, znacie jakies domowe sposoby ?? Mesajah 5 51 192 23.03.2013, 22:07
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości