Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wojna domowa, czyli finał Ligi Mistrzów.
#1
[Obrazek: fina-ligi_nrwqxpe.png]

To już dzisiaj Wielki Finał w którym Borussia Dortmund zmierzy się z Bayernem Monachium. Finał wielki również dla nas, po raz pierwszy bowiem w finale wystąpi aż trzech Polaków. Błaszczykowski, Piszczek i Lewandowski, trójka Polaków w dużej mierze stanowiąca o sile Borussii. Znamy już wyjściowe składy obu drużyn:

Borussia Dortmund
Weidenfeller - Piszczek, Subotić, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Bender - Błaszczykowski, Reus, Grosskreutz - Lewandowski
Trener: Jürgen Klopp

Bayern Monachium
Neuer - Lahm, Boateng, Dante, Alaba - Martínez, Schweinsteiger - Robben, Müller, Ribéry - Mandžukić
Trener: Jupp Heynckes

Muszę przyznać że los zakpił szczególnie zakpił sobie z Anglików, w tym roku Angielska federacja piłkarska obchodzi 150 lecie powstania, dostali mecz finałowy na Wembley, i akurat właśnie wtedy na tym historycznym stadionie oglądać będziemy pokaz potęgi Niemieckiego futbolu. Anglicy poprawiają sobie humor dowcipkując że dzisiaj jedno jest pewne, przegra Niemiecka drużyna Haha, ja powiedziałbym inaczej, jedno jest pewne, na pewno wygra Niemiecka piłka. Nie da się ukryć że Niemcy coraz bardziej dominują w światowej piłce, a skoro w półfinałach pokonali dwie najlepsze drużyny z Hiszpanii, to spokojnie można stwierdzić że są naprawdę najlepsi. Kto natomiast jest najlepszy w Niemczech? Bayern czy Borussia? Trudno tak jednoznacznie stwierdzić, Bundesligę wygrał Bayern, ale w pojedynkach z Borussią ma zawsze problemy. Borussia jakoś dziwnie działa na piłkarzy z Bawarii, sprawia że robią się nerwowi i niepewni, ich gra staje się dziwnie nieporadna i niezorganizowana. Kto wygra dzisiejszy finał? Ja kibicuję Borussii, ze względu na grających tam Polaków i liczę na to że wygrają. Chętnych zapraszam do gorącej dyskusji na żywo, na naszym forum. Przeżyjmy ten mecz razem, ja postaram się na żywo wstawiać komentarze z wydarzeń na boisku i chętnie porozmawiam z Odjechanymi fanatykami piłki nożnej. Przypominam, dzisiaj 20:45, Borussia vs Bayern.
  Odpowiedz
#2
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#3
No ja też będe komentował :D Po mnie i tungarze będziesz miał dużo poprawiania bo z takimi emocjami będziemy pisać xdd. No ale to dziwne, że w Borussi trzech ziomali może zagrać 70% meczu sami, a w Polskiej reprezentacji... nie będę się wypowiadał :)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#4
Święta prawda Razer, problem polega na tym, że w Borussii mają konkretnego trenera. Klopp potrafi wykorzystać możliwości swoich piłkarzy na 100%. Fornalikowi niestety daleko do takiego poziomu, a najgorsze jest to, że nie potrafi się do tego przyznać. Zresztą sam poziom człowieka inny, Klopp nie raz i nie dwa brał na siebie odpowiedzialność za porażki, a co robi Fornalik? Szuka kozła ofiarnego, napuszcza na niego pozostałych zawodników i w efekcie reprezentacja traci Obraniaka, bo ten ma już dość nagonki i ataków na swoją osobę. Daleko jeszcze naszym trenerom do europy. Informacja z ostatniej chwili! Lech Poznań przegrał 2:0 z Podbeskidziem i tym sposobem Legia Warszawa została Mistrzem Polski!

6 minuta i na razie ):0:0, na trybunach przewaga kibiców Borussii. Na boisku na razie wyrównane spotkanie, raczej takie badanie rywali.

9 minuta strzał Błaszczykowskiego niestety niecelny.

13 minuta rajd po skrzydle Lewego, ale znowu nic z tego, chwilę później znowu Lewandowski strzela i rzut rożny.
14 minuta Borussia naciska strzela Błaszczykowski. Zarysowuje się wyraźna przewaga Borussii Dortmund.
  Odpowiedz
#5
Nom Polska ma samych mocno odjechanych trenerów. Ale sie polacy rozgrzali, ale jakie celne podania ma bayer to szacun! :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#6
20 minut meczu za nami. Bayern jakoś tak niemrawo sobie poczyna, czyha raczej na jakieś błędy Borussii i ma duże problemy z rozgrywaniem ataków. Borussia bardzo aktywna, ale na razie bez efektów.
21 minuta strzela Bender i brakowało niewiele.


Jedno jest pewne Borussia ma lepszych kibiców, są głośni i bez przerwy dopingują.

25 minuta i nadal Borussia przeważa, ale w dalszym ciągu bez bramek na Wembley.
Oj i brzydki faul, Riberry brzydko łokciem w twarz Lewego, ale zaraz akcja Bayernu i było blisko. Rzut rożny i dalej 0:0.

30 minuta, ależ akcja Robbena, ale Bramkarz Borussii bezbłędnie w sytuacji jeden na jeden!
  Odpowiedz
#7
Gratulacje dla bramkarza bayernu. Jestem pod wrażeniem sprytny jest :D. Pierwsza żółta kartka dla Bayernu.
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#8
35 minuta, Noyer znowu wygrywa pojedynek z Lewandowskim.

36 minuta akcja Bayernu, Robben wywalczył rzut rożny.

40 minuta, Bayern coraz bardziej się rozkręca. Co chwila wyprowadza ataki i robi się coraz bardziej nieciekawie dla Borussii. Borussia jakby trochę siadła.

43 minuta, Robben znowu się nie popisał, strzela prosto w twarz bramkarza Borussi, a do bramki tylko kilka metrów.

Przerwa. Po 45 minutach trudno wskazać kto jest lepszy. Pierwsze kilkanaście minut to przewaga Borussii. Później Bayern odzyskał pewność siebie i coraz bardziej zdecydowanie atakuje i brakowało naprawdę niewiele aby strzelił brameczkę. Lewandowski bardzo krótko pilnowany przez Boatenga, ale kilka razy ładnie mu się urwał. Bardzo aktywny Błaszczykowski i Reus, brakuje trochę ataków Piszczka po skrzydle, ale trzeba przecież pilnować pleców. Zobaczymy co będzie po przerwie.

No i zaraz zaczynamy. 35 kamer na Wembley i za 45 minut okaże się kto jest lepszy.

Obie drużyny bez zmian. Podoba mi się doping kibiców Borussii, na tym polu Bayern zdecydowanie przegrywa.
  Odpowiedz
#9
Znów bardzo aktywna gra klubów. Wielkie emocje trenera Borussi, oraz wielki huk na trybunach :)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#10
54 minuta, w dalszym ciągu 0:0. Błaszczykowski bardzo aktywnie na całym boisku, widać go i w ataku i bardzo aktywnie wspiera w obronie Piszczka, który jak zwykle gra na blokadzie. Piszczek zaraz po finale przejdzie operację i będzie miał przerwę w reprezentacji i w klubie.

60 minuta, GOOOL dla Bayernu. Mario Mandżukić, asysta Arjen Robben.

Borussia musi teraz gonić wynik. Musi postawić bardziej zdecydowanie na atak, tymczasem Robert Lewandowski na razie jakoś mniej aktywny, Reusa też jakoś nie widać. Do roboty chłopaki!
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Liga Mistrzów - typer 2016/17 Paweu 11 3 141 17.03.2017, 18:01
Ostatni post: WazzUp
  Liga Mistrzów 2013/2014 - typer! Hans 0 1 848 07.09.2013, 07:52
Ostatni post: Hans
  Legia bliżej Ligi Mistrzów tungar 0 1 856 21.08.2013, 23:24
Ostatni post: tungar
  IV runda Ligi Mistrzów i Ligi Europy 2013/2014 tungar 7 3 399 21.08.2013, 14:35
Ostatni post: tungar
  Molde FK - Legia Warszawa (Eliminacje Ligi Mistrzów) tungar 1 2 130 31.07.2013, 21:17
Ostatni post: Marika

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości