Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wspólne Granie!
#21
B0hazard naprawdę? Ja również czekam na The Walking Dead Season Two. Fakt, że nie stać mnie na samą gre, ale oglądając ją u Rocka było coś niesamowitego. Aż trudno uwierzyć, że gra z kreskówkową grafiką może zdziałać takie cuda i na rynku z grami zrobić taką furorę :D.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#22
Pewnie że tak jak dla mnie to jedna z nielicznych gier w które chce się naprawdę grać.
Przeszedłem 5 epizodów chyba 3 razy, 400 days i jestem niecierpliwy jak diabli. Jak dla mnie gra 10/10.
Co do kasy, zajrzyj na torrenty bądź chomika ale ciii... jaki ja jestem ciekaw losów Clementine. Pierwszy
epizod już 17 Grudnia po angielsku i pewnie jakieś 2-5 dni po polsku.

Ta gra to dowód że nie samą grafiką człowiek żyje.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#23
Dokładnie ;)
Clementine ostatnio dość przeżyła i na pewno wydoroślała :)
Widziałem nowy gameplay zapowiada się epicko ;)
Szkoda, że ten "opiekun" Clem zginął - Sorka nie pamiętam jego imienia.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#24
Pewnie masz na myśli Lee.
Ciekaw jestem czy nie zepsują tej gry ciągnąc ją dalej a nie zaczynając nową
historię sam nie wiem, przyjdzie czas to ocenimy.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#25
Dokładnie o niego mi chodziło ;)
Nom zobaczymy ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#26
Widząc wasze posty postanowiłem sam sprawdzić czemu tak chwalicie The Walking Dead. Jestem dopiero na początku trzeciego epizodu, ale już mogę powiedzieć że gra jest świetna. Mało jest takich gier przy których posiedziałbym więcej niż 2 godziny pod rząd a tutaj dwa pierwsze epizody zleciały praktycznie w mgnieniu oka. Mam do was tylko pewne pytanie mianowicie czy The Walking Dead Season Two będzie miało sporo większe wymagania od jedynki? Bo coś czuję że tą "serię" będę planował skończyć całą, a nie wiem czy w ogóle będzie szansa odpalić dwójkę.
  Odpowiedz
#27
Nie raczej nie.
Pierwszy epizod sezonu drugiego jest już dostępny.

Ja już nie wyrabiam. Nadrabiam zaległości w serialu (właśnie przed chwilą skończyłem drugi sezon), zgubiłem save i muszę
(a w sumie trochę chcę) zagrać od nowa więc w weekend zaczynam :-). Oczywiście sezon drugi w dużej części opiera się
na sezonie pierwszym z tego względu potrzebny mi save z moimi wyborami :D.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#28
B0hazard napisał(a):Oczywiście sezon drugi w dużej części opiera się
na sezonie pierwszym z tego względu potrzebny mi save z moimi wyborami .
Widziałem na YouTube to rozwiązanie, że możemy wgrać save z sezonu pierwszego do drugiego... Mamy wtedy trochę zmienioną fabułę czy coś innego?
  Odpowiedz
#29
Dużo jest tych gierek. A gra ktoś może w League of Legends lub w SAMPA? Jeżeli ktoś gra to prosiłbym o kontakt PW:)
  Odpowiedz
#30
A jak sprawa wygląda z Counter-Strike: Global Offensive? Byłby ktoś chętny do gry? :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wspólne granie w World of Tanks Baron 1 1 732 07.12.2013, 15:42
Ostatni post: Imcoran
  Granie na kilku monitorach. polx 6 3 719 11.11.2013, 16:11
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości