Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wspólne Granie!
#31
Ja gram w cs go. Ale nie stety teraz turniejowych nie moge grac. Ale jak byś był chętny to możemy pograć w normala.

Wysłane z mojego GT-S6310 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
#32
To jak gramy w CS-a? Mam fajny serwer COD jak jest ktoś chętny to piszcie ma PW dam wam ip
  Odpowiedz
#33
Jeśli ktoś jest zainteresowany, mój nick na Origin to Swordancer21. Możecie dodawać do znajomych, nie krępujcie się.
  Odpowiedz
#34
Posiada ktoś BF4. Jeśli jesteś chętny wspólnie pograć to zaproś mnie na origin, mój nick "Negr1".
  Odpowiedz
#35
Witam poszukuje ludzi którzy graja w minecrafta lub w counter-strike są tu tacy? Jeżeli tak proszę o wiadomość na priv :). Wymagał bym skype :)
  Odpowiedz
#36
(13.03.2014, 21:16)lukasz4444 napisał(a): Witam poszukuje ludzi którzy graja w minecrafta lub w counter-strike są tu tacy? Jeżeli tak proszę o wiadomość na priv :). Wymagał bym skype :)

Nie bd pisał PW bo w sumie od tego jest ten wątek... Jeśli chodzi o w/w gry to chodzi Ci o Cs 1.6 czy GO? :)
  Odpowiedz
#37
Jak ktoś jest zainteresowany, to mam GTA V, można ze mną pograć. 
  Odpowiedz
#38


  Odpowiedz
#39
No to niech zameldują się ludzie z GTA V na PC. Mój nick Socialclub 3Swordancer. Możecie dodawać do znajomych, jakby co Teamspeak lub wbudowany komunikator, czy coś i w wolny wieczór można pyknąć jakiś napad.
  Odpowiedz
#40
Ja gram w agar.io oraz czasem w Dooma3. Głównie w piątki, soboty i niedziele.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wspólne granie w World of Tanks Baron 1 1 732 07.12.2013, 15:42
Ostatni post: Imcoran
  Granie na kilku monitorach. polx 6 3 719 11.11.2013, 16:11
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości