Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wspólne Granie!
#41
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#42
Word of Tanks to bym pograł, ale trzeba mieć dobrego kompa, bo te aktualizację nieźle zajmują pamięci.
Moje propozycje do zagrania tak na godzinkę: :D
-Delta Force Helikopter w Ogniu
-Stroghold Crusader
-Lezaka
-Skoki narciarskie Haha
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#43
  • League Of Legends - ironova (serwer EUNE), lronova (tam jest L; serwer EUW, mam jakiś słaby lvl, ale też mogę pograć normale)
  • STEAM - http://steamcommunity.com/profiles/76561198129584333/ nie ma czym się chwalić, ale gram ostatnio w Sid Meyer's Civilization Beyond Earth i chętnie pogram w Paladins. I ktoś mógłby mi pokazać Dotę 2, bo próbowałam, ale jakoś nie mogę się wdrożyć.  Pomocy A, i Borderlands 2, chętnie z kimś pogram, bo samej nudno (tylko ja lamię, jakby co).
  • Blizzard, gram w  Heroes Of The Storm tylko - ironova#2416 (mam nadzieję, że poprawnie wpisałam battletag...)
Tak. Zapraszajcie.  :)
  Odpowiedz
#44
Lista zaktualizowana (chyba niczego nie pominąłem). Ja dodam od siebie moją ukochaną gre - Final Fantasy VII.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#45
Na nadal czasem mogę pograć w Dooma 3 on-line.
  Odpowiedz
#46
Ja mogę popykać cs go, <strasznie lamie> (https://steamcommunity.com/id/juni0rek/)
Gram też w skill special force 2, na dysku mam worms W.M.D
  Odpowiedz
#47


  Odpowiedz
#48
LoL: EUNE serwer, dywizja G4, Nick: Dale Athalan
Hearthstone: ReivPL#2215 (battletag)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wspólne granie w World of Tanks Baron 1 1 732 07.12.2013, 15:42
Ostatni post: Imcoran
  Granie na kilku monitorach. polx 6 3 719 11.11.2013, 16:11
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości