Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Agar.io│Poradnik │ Informacje │ Triki │ Hacki
#11
Ten bot, którego używałem jest trochę głupi. W ogóle się nie rozdziela aby łapać inne kulki.
Proponuję opisać nowo dodane tryby (Experimental i Party) oraz opcję "skip stats".
  Odpowiedz
#12
  Odpowiedz
#13
Kurdę trochę w to gram i strasznie wciąga, ale pod nazwą bubble.am -
Dodam że strasznie mnie wku...a jak mnie jedzą... ha ha ha
  Odpowiedz
#14
Szał na "agara" powoli się kończy, ale i tak od czasu do czasu lubię sobie pograć, szczególnie jak nie mam co robić. Mój rekord to ok. 15 000. Zabrakło 5 tyś do wygrania :D :D


  Odpowiedz
#15
Może zagramy kiedyś większą grupką ?
  Odpowiedz
#16
Jak dla mnie super, utworzymy sobie planszę lub wbijemy do czyjejś i opanujemy serwer :D Nick z tagiem [odj].

Musimy sie jakoś umówić, ja będę w domu dopiero w środę.


  Odpowiedz
#17
Ja jestem za, chętne tak zagram :D
  Odpowiedz
#18
Wcale nie głupi pomysł.
Oczywiście też się podpinam.

Ja jestem przeważnie "pij mleko"
  Odpowiedz
#19
ja też chętnie pykne ;)
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#20
Też mogę spróbować zagrać z Wami, mi w to średni idzie, czasami ponad 350 punktów.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak przywrócić stary wygląd Youtube? Poradnik Robotox 1 5 700 30.04.2020, 16:25
Ostatni post: szocik
  [Poradnik Allegro] Jak licytować, by wygrać każdą aukcję. davi100 2 33 572 03.03.2016, 20:43
Ostatni post: Drulak
  Jak znaleźć kogoś w sieci? Sposoby i triki Baron 4 3 280 13.12.2015, 12:25
Ostatni post: Baron
  [Poradnik] Jak nie dać się okraść na Allegro? davi100 0 4 423 21.06.2011, 14:22
Ostatni post: davi100

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości