Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Asus K52J
#1
Witam.
Jestem ciekaw dlaczego mój asus się tak strasznie muli.
Wszystkie programy są standardowe. Gier nie mam. Muzyki jest może z 2gb nie więcej.
Dodam że mam win 7.
Ja już nie moge tego ogarnąć. Robiłem defraga i nic, dalej tak samo. Może to wina windowsa bo mam komputer za słaby czy co. Nie wiem poprostu nie wiem. Byłem u znajomego inżyniera z zakresu informatyki on mówił że podobno system mi go muli no ale on był w standardzie. No ja już nie wiem co robićAuc
  Odpowiedz
#2
Przedmuchaj wentylator laptopa :)
Później możesz dokupić powietrze w sprayu
[Obrazek: d9e214ecbd024.gif]
  Odpowiedz
#3
Podaj specyfikę komputera (podzespoły)
i jaki system 64-bity czy 32-bity ?
  Odpowiedz
#4
Procesor: Intel Core i3
CPU M350@
2,27 GHz 2,27 GHz

Ram: 3,00 GB
System 64 bit operacyjny
Windows 7 Home Premium
Service Pack 1
  Odpowiedz
#5
(15.07.2012, 17:42)arni3215 napisał(a): Procesor: Intel Core i3
CPU M350@
2,27 GHz 2,27 GHz

Ram: 3,00 GB
System 64 bit operacyjny
Windows 7 Home Premium
Service Pack 1

Lapek jest spoko więc, nie wiem co to może być Hmmm.
A w jakim sensie go muli wolno się włączają aplikacje, czy w jakimś innym sensie go "muli"
  Odpowiedz
#6
próbowałeś mój sposób ? :)
[Obrazek: d9e214ecbd024.gif]
  Odpowiedz
#7
Na Twoim miejscu przy tej specyfikacji wgrałbym Windows 7 Home Premium 32 bit ponieważ
przy 3 GB ramu nie ma sensu instalować wersji 64 bity. Napisz dokładnie jaki sprzęt posiadasz
tj. zasilacz, karta graficzna pomoże to w dojściu w czym tkwi problem.

Opisz jeszcze co masz na myśli pisząc że komputer się muli.
Podaj nazwę aplikacji, możesz dorzucić screen menadżera zadań, zakładka procesy.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
(15.07.2012, 18:06)Sebastian napisał(a): Na Twoim miejscu przy tej specyfikacji wgrałbym Windows 7 Home Premium 32 bit ponieważ
przy 3 GB ramu nie ma sensu instalować wersji 64 bity.

3GB wystarcza sam mam i działa płynnie :] więc to nie jest to jeszcze ...
  Odpowiedz
#9
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Notebook Asus elegancik1900 2 2 062 05.12.2012, 15:49
Ostatni post: d3viL
  Kontroler Video Asus A3H pandokti 0 1 557 23.10.2012, 17:43
Ostatni post: pandokti
  Laptop asus a3h enter password? pandokti 16 7 043 20.10.2012, 19:09
Ostatni post: pandokti
  Jak wejść do biosu laptop asus a3h? pandokti 5 4 388 20.10.2012, 18:22
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości