Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Czy chcecie więcej akcji w których można zdobyć darmowy transfer w chomikowym portalu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
89.47%
51 89.47%
Nie
0%
0 0%
Jest mi to obojętne
10.53%
6 10.53%
Razem 57 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Było : Wielkie free 06.12.2011 - nie spóźnij się!
#41
Jak by komuś brakło już pomysłów na tłumaczenie pytają czemu Św.Mikołaj nie przyniósł mi prezentu?to przedstawiam moją własną teorię odpowiadającą na to pytanie :)
Gdzie Mikołaj?
Dawno temu istniał sobie bardzo bogaty Św.Mikołaj który raz w roku kupował dzieciom prezenty.
Jak wiadomo każdy Święty żyje wiecznie więc i tak też ów Mikołaj żyjąc wiecznie kupował co roku prezenty dzieciom z całego świata,aż w końcu zbiegiem set lat zbankrutował.
W obecnych czasach Św.Mikołaj by nie rozczarować dzieci a samemu nie mając już pieniędzy na drogie prezenty kradł je w sklepach by dać dzieciom- i tak powstał Św.Mikołaj z kradzionymi prezentami.
Niestety przestępstwo nie popłaca więc złapano Mikołaja na złodziejstwie i skazano go na dożywocie a że żyje wiecznie to pewnie nigdy już prezentu nie przyniesie bo odsiaduje wyrok. :) :) :)

Ps: wycięte ze strony pieklo-dziecinstwa.pl której jestem autorem

Sneyk
#42
[Obrazek: odjechanymikolajmikolaj.jpg]

Ho! ho! ho!
moi drodzy!

Serdecznie dziękujemy za udział w mikołajkowej zabawie!
Nie spodziewaliśmy się tak aktywnego uczestnictwa, a już na pewno nie
spodziewaliśmy się tak pięknych listów jakie tu zamieściliście.
Najchętniej obdarowalibyśmy Was wszystkich. Wybór listu był na tyle trudny,
że Odjechany Mikołaj postanowił wyselekcjonować te które najbardziej go
poruszyły, zaś ostatecznego wyboru dokonały elfy w poniższej ankiecie:

[Obrazek: mikolajkiwyniki.jpg]

Post nr 19 napisał użytkownik kamil0908.
To właśnie ten list wywarł na doradcach Odjechanego Mikołaja największe emocje.
To do tej osoby powędruje jeszcze dziś 100GB darmowego transferu.

Cytat:Mikołaju,
Ja mam wszystko czego mi potrzeba, kochająca rodzinę, dom, jak i wspaniałych przyjaciół, więc prosił bym cię aby każde dziecko w każdym zakątku świata było szczęśliwe, najedzone jak i zdrowe i by miało się do kogo przytulić o każdej porze dnia, by nie było wojen by zdrów był cały świat, by nigdy każdy z nas nie zaznał już przemocy. I jeszcze jedno, byś ty był rad że możesz dać tyle szczęścia na cały świat.
Wesołych Świąt

Serdecznie gratulujemy!

Gratulujemy również każdemu z osobna ponieważ listy są naprawdę piękne i
cieszymy się niezmiernie, że w gronie odjechanych są tacy ludzie jak Wy :)

Ale to jeszcze nie koniec zabawy!
Odjechany Mikołaj to stary kombinator, więc znowu szykuje kolejne atrakcje.
Obserwujcie i wyczekujcie nowych wieści na forum Odjechani.com.pl!
Mogą pojawić się już za kilkadziesiąt godzin!
#43
Bardzo dziękuję za tę nagrodę. I w głębi serca mam nadzieję że spełnią się te życzenia:)
Życzę wszystkim wesołych Świąt :)
Zapraszam do mnie :)
[Obrazek: kamil0908.gif]


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Proszę o free transfer do chomikuj Mirek Sawler 7 3 562 10.12.2017, 20:50
Ostatni post: Mirek Sawler
  Nieśmiertelny - prośba o free Nieśmiertelny 4 2 415 13.04.2017, 22:18
Ostatni post: Robotox
  MrPsycho daje free. MrPsycho 33 10 266 30.11.2015, 21:27
Ostatni post: MrPsycho
  3GB FREE dla każdego indywidualnie na cokolwiek zechcesz! Robotox 1 2 314 25.09.2015, 19:43
Ostatni post: Robotox
  codziennie 30-40 GB FREE ashlynn 0 1 565 25.09.2015, 07:08
Ostatni post: ashlynn

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości