Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


ChomikBox Portable do testów :)
#1
Jak obiecałem tak zrobiłem, udostępniam do testów wersję portable chomikboxa.
http://egofiles.com/Ma9AaEMArK0JDrD3
Proszę sprawdzić czy wszystko działa i zgłaszać błędy i sugestie.
  Odpowiedz
#2
Widać kto to robił, tony.
  Odpowiedz
#3
a czy ktoś ukrywał że to ja ?
  Odpowiedz
#4
sprawdzilem pobieżnie i działa. dzięki. w międzyczasie poguglałem i sam sobie zrobiłem wersję portable programem Cameyo. BTW znacie jakieś jeszcze inne aplikacje umożliwiające robienie portabli?
  Odpowiedz
#5
Skoro pogooglałeś i znalazłeś tylko cameyo to kiepsko się postarałeś, cameyo używam do robienia portabli na szybko, do konkretów używam zestawu kilku programów.
  Odpowiedz
#6
(24.02.2013, 01:30)szalony napisał(a): Proszę sprawdzić czy wszystko działa i zgłaszać błędy i sugestie.

znalazlem dwie rzeczy:
1) bez przerwy wyskakuje monit o dostępnych aktualizacjach. I nic nie daje wyłączenie przypominania.
2) po zamknieciu programu zostaje jeszcze w tle dzialajacy proces ChomikBoxPortable_by_tonyviroos.exe i trzeba go dobijać ręcznie

(24.02.2013, 01:30)szalony napisał(a): Skoro pogooglałeś i znalazłeś tylko cameyo to kiepsko się postarałeś, cameyo używam do robienia portabli na szybko, do konkretów używam zestawu kilku programów.

no przyznaję, że zrobiłem to po najmniejszej linii oporu. są jakieś polskie tutoriale na ten temat? bo tak na szybko to tylko po angielsku znalazłem.
  Odpowiedz
#7
Postaram się zrobić konkretną wersję portable w wolnym czasie.
Nie wiem czy są tutoriale bo z nich nie korzystam (wystarcza mi dokumentacja techniczna dołączona do oprogramowania), jeśli nie znasz języka angielskiego to niestety jest to wielka przeszkoda we wszystkim co związane z IT.

Proszę o zgłaszanie innych dolegliwości wersji portable tak abym mógł wykonać wersję finalną pozbawioną błędów.
  Odpowiedz
#8
Można prosić o reupload Chomikboxa portable? Link nie działa.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szukam Chomikbox portable vrec 0 1 279 14.12.2019, 21:44
Ostatni post: vrec
  ChomikBox buforuje się non-stop przy logowaniu. kris7777777 2 1 275 24.05.2019, 23:49
Ostatni post: kris7777777
  Prędkość pobierania - chomikbox Negr1 10 5 578 06.07.2015, 21:08
Ostatni post: ---
  Czy ChomikBox uszkadza pliki? MarciNXM 7 8 105 18.11.2014, 01:47
Ostatni post: MonikaMonika
  ChomikBox pod Linuksem i WineHQ nie działa!!! KAPITOLSC 12 6 181 01.03.2013, 13:14
Ostatni post: tornado

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości