Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Chomikbox 2 pokazuje nowe informacje w zasobniku systemowym
#1
Witam dodano pewne udogodnienie do ikonki w zasobniku systemowym.

Od teraz pod napisem "ChomikBox - zalogowany" podczas pobierania i/lub wysyłania pojawią się tam informacje o procencie pobierania i/lub wysyłania.

[Obrazek: zasobnikchbox.jpg]

Źródło

  Odpowiedz
#2
To mało świeża informacja.
O ile się nie mylę tak było od początku(przynajmniej odkąd ja korzystam z nowego chomikboxa).
  Odpowiedz
#3
No cóż. Zatem moja wtopa i tyle :P tylko że ja tego nie miałem od początku.
  Odpowiedz
#4
Skrzypasku było to już od samego początku jak wypuszczono chomikbox2.
  Odpowiedz
#5
Dobra, dobra śmiejcie się ze mnie :Dodgy: - każdy ma prawo do wtopy :s

To może dlatego że ja nie aktualizowałem chomikboxa odkąd go zainstalowałem :rolleyes: a jak pamiętam byłem testerem więc mam program wcześniej niż została wydana oficjalna wersja.
  Odpowiedz
#6
ale to nie ma nic do rzeczy ja też nie ma zaktualizowanego :)
  Odpowiedz
#7
Auć. Dobra nie bij mnie, proszę :(.
Ja jestem inny i ja po najechaniu myszką na ikonę programu w zasobniku systemowym podczas wysyłania miałem tylko napis "ChomikBox - zalogowany" i nic więcej :Dodgy:.
Te informacje u mnie były widoczne tylko w oknie wysyłania także po najechaniu myszką na wysyłany plik.
Dopiero wczoraj po zalogowaniu i zaktualizowaniu zobaczyłem coś "nowego" i stąd moje info ale skoro za błędy biją to ja już się nie wypowiem w podobnym temacie :Dodgy: - przynajmniej teraz - muszę swoje odcierpieć :s .
  Odpowiedz
#8
Oj Skrzypas ;)
Każdy mógł przeoczyć taki szczegół. Gdyby mnie zapytano czy coś takiego jest to nie był bym w stanie odpowiedzieć.
Musiał bym wcześniej sprawdzić jak to się ma u mnie...

Swoją drogą, skoro już rozmawiamy o informacjach zawartych w tym zasobniku to brakuje mi tam prędkości wysyłania oraz pobierania danych - co o tym sądzicie?
  Odpowiedz
#9
Ja już dawno temu TUTAJ o to właśnie pytałem i nic nie wskurałem jedynie dodano te procenty i tyle.
  Odpowiedz
#10
A jednak skrzypas nie całkiem się nie pomylił :)

Dziś z ciekawości sprawdziłem czy przy pobieraniu mam informacje o % pobierania
Ku mojemu zdziwieniu nie było tej informacji
Zaktualizowałem chomikboxa i takowa informacja się pojawiła :)

Chomikboxa 2 wcześniej nie aktualizowałem ani razu, więc skrzypas pisząc to:
(19.05.2011, 13:49)skrzypas napisał(a): To może dlatego że ja nie aktualizowałem chomikboxa odkąd go zainstalowałem :rolleyes: a jak pamiętam byłem testerem więc mam program wcześniej niż została wydana oficjalna wersja.

Nie wprowadził nikogo w błąd :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ChomikBox Portable do testów :) szalony 7 8 408 14.12.2019, 21:52
Ostatni post: vrec
  Szukam Chomikbox portable vrec 0 1 286 14.12.2019, 21:44
Ostatni post: vrec
  ChomikBox buforuje się non-stop przy logowaniu. kris7777777 2 1 285 24.05.2019, 23:49
Ostatni post: kris7777777
  Prędkość pobierania - chomikbox Negr1 10 5 580 06.07.2015, 21:08
Ostatni post: ---
  Czy ChomikBox uszkadza pliki? MarciNXM 7 8 148 18.11.2014, 01:47
Ostatni post: MonikaMonika

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości