Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ciekawostki na każdy dzień
#21
Tak wygląda w tej chwili Egipt. Spadł tam pierwszy śnieg od ponad 100 lat.

[Obrazek: 70871_G34XMYFLy6p0JFD.jpg]
http://bezuzyteczna.pl/galeria/70871/1/t...-tej-70871
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#22
Ludzie pewnie w szoku Połamany
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#23
Słyszałem o tym, dokładnie 112 lub '13 nie padał śnieg, to tak jak kiedyś w RPA, dokładnie trzy lata temu w czasie mundialu piłkarskiego spadł pierwszy śnieg i jak na razie ostatni z tego co wiem, w tym państwie.
Kiedyś na jednym forum czytałem chyba w 2011 roku, a post był z 2009 roku że gdy w Egipcie spadnie śnieg to coś może stać za jakiś czas, dokładnie nie wiem co (dopiero teraz mi się przypomniało o tym) Rosja połączy się z jakimś większym krajem albo coś takiego, hm.
Odchodząc od tematu (w sumie jest to jakaś ciekawostka) dodam że pewien jasnowidz mówi iż Rosja odeprze atak terrorystyczne, pewnie ma to jakiś związek z igrzyskami w Soczi.



Ciekawe jaka jest tam teraz temperatura. Mysli

[Obrazek: 70871_whontiNysy1RJ9f.jpg]

Renifery Haha
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  co kupujecie na dzień kobiet? daruncia 1 1 233 30.10.2019, 15:14
Ostatni post: Jean
  Twój najszczęśliwszy dzień w życiu? Adikus 11 5 108 10.10.2017, 07:52
Ostatni post: amb00
  Każdy z nas może zostać bohaterem! Demanufacture 6 3 884 21.01.2015, 16:59
Ostatni post: Demanufacture
  Poniedziałek - najgorszy dzień tygodnia Vilandra 11 4 209 14.09.2014, 11:05
Ostatni post: WollerM
  Mój dzień Paweu 2 1 537 25.11.2013, 17:52
Ostatni post: Kaiselin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości