Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co sądzicie o facetach?
#1
Chciała bym poznać wasze spostrzeżenia co do facetów. Jacy są według was ??
  Odpowiedz
#2
Tzn chodzi Ci o to jacy są faceci jak rozumiem?

W zasadzie nie ma co się rozpisywać - prymitywni.
Jacy by nie byli, jak by nie byli ubrani, jakie by nie zajmowali stanowiska w pracy,
to i tak myślą tylko jednym i przez to zawsze łatwo ich urobić...
Niedobrze, gdy rozum jest specjalistą od krótkich dystansów.
  Odpowiedz
#3
Tak chyba o to mi chodziło :) i powiem że święta prawda co do myślenia ale mają czasem przebłyski i górnego myślenia ale szkoda że większa połowa prawie w ogóle :D
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
#4
aisha napisał(a):W zasadzie nie ma co się rozpisywać - prymitywni.

Opisz coś więcej , gdyż ja podważam to pojęcie. Motywuję tym iż jak sobie faceta wychowasz tak z nim będziesz mieć. Więc to zależy od każdej z nas. Nie wrzucajmy ich do jednego worka.
  Odpowiedz
#5
Karolina90 napisał(a):Motywuję tym iż jak sobie faceta wychowasz tak z nim będziesz mieć. Więc to zależy od każdej z nas.

My to już mamy taki wpływ,że prawie żaden... Jak mamusie ich wychowają,tak my mamy.... Są oczywiście jeszcze wyjątki,które się dadzą "zreformować" po ślubie,ale ogólnie duuuży wpływ ma wychowanie w domu.
A zazwyczaj synuś ma wszystko pod nos poddane i szuka potem żony na wzór mamy .
Ale praktycznie od zawsze tak jest,tylko kiedyś były inne czasy i robili wszystko bo wyjścia nie mieli....
  Odpowiedz
#6
Smile 
świat bez nich był by nudny ! ale potrafią doprowadzić do szału;)
  Odpowiedz
#7
1. Prości w obsłudze - nasze biusty działają na nich jak przycisk "On".
2. Roztrzepani - gdzie są cholera moje ulubione spodnie??
3. Leniwi - Ty mi rób dobrze, a ja sobie poleżę...
4. Wiecznie zajęci - skarbie dzisiaj robimy to "na szybko", bo spieszę się do pracy.
5. Naiwni - tak, w pewnych przypadkach nie trzeba tu niczego więcej dodawać.
6. Super-hiper mądrzy - on wie lepiej, on lepiej naprawi, lepiej wytłumaczy (no i w sumie dobrze, my możemy wtedy nic nie robić).
7. Najsilniejsi, najpiękniejsi - oczywiście według nich samych.
8. Obrażalscy - zrobiłaś mi przykrość, to w proteście nie będę dzisiaj jadł obiadu...
9. Zazdrośni - ona jest moja i to jedyny i wystarczający argument, który dzieli Cię od wizyty na OIOMIe ;)
10. Kochani, słodcy i podniecający (oczywiście nie wszyscy :D), ale punkt 10 w pełni rekompensuje poprzednie 9 punktów, więc konkludując:

Faceci są do niczego: mają ptaszka bez skrzydeł, worek bez pieniędzy i jajka bez skorupek. Teoretycznie dla tych 60 dkg kiełbasy nie opłaca się brać całego wieprza do domu, ale.... JA BYM W ŚWIECIE BEZ FACETÓW NIE PRZEŻYŁA DŁUŻEJ NIŻ TYDZIEŃ Lecicalus
  Odpowiedz
#8
Faceci? Hmmm... ludzie jak my tylko z zupełnie odmiennym spojrzeniem na wiele sprawa ; D dla mnie facet to totalna zagadka, tajemnica. Na pewno potrafią być wspaniałymi kumplami, czasem rozumieją Cię lepiej niż nie jedna dziewczyna, ale są także bardzo skomplikowani i niezrozumiali :)
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#9
Ja myślę, że mają w sobie za mało ciepła i wrażliwości oraz dojrzałości emocjonalnej, w każdym razie w porównaniu do kobiet. Są oczywiście wyjątki, ale rzadko.
  Odpowiedz
#10
Jeżeli o związek z mężczyzną, to chyba sobie odpuszczę na co najmniej parę lat. Mam uraz. A jeżeli chodzi o mężczyzn pod kątem "ludzi", są tacy sami jak my. Tak samo podchodzę do kobiety i do mężczyzny, jeżeli chodzi o rozmowę, kawę, spotkanie. Na poziomie koleżeńskim.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co sądzicie o rozwodnikach? malinka 16 7 574 18.08.2018, 22:25
Ostatni post: amani
  Co najbardziej lubicie w facetach?? Shina96 12 5 406 13.12.2013, 13:38
Ostatni post: Whisper

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości