Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy są dla nas rzeczy niemożliwe?
#1
[Obrazek: e2cf168ce3d6-1325880020.jpeg]

Upchnięcie pralki w maluchu ! Niemożliwe ? Dla Polaka nie ma rzeczy nie możliwych ?
  Odpowiedz
#2
Pralka? Widziałem 8 osób jadących w maluchu naraz :) W kwestii niemożliwości zapraszam szanownych „Polaków” do podjęcia próby złamania sobie karku własnoręcznie, ewentualnie złamania sobie palca w odbytnicy.

I o ile pierwszego nie jestem pewien (wszak dla chcącego nic trudnego), to drugie jest niemożliwe, a jeśli komuś się uda...
  Odpowiedz
#3
(08.01.2012, 00:05)maro. napisał(a): ewentualnie złamania sobie palca w odbytnicy.

I o ile pierwszego nie jestem pewien (wszak dla chcącego nic trudnego), to drugie jest niemożliwe, a jeśli komuś się uda...

Mojej koleżance się ostatnio udało... :D a najlepsze jest to, że nie w swojej... Czegóż to ludzie nie wymyślą. Po prostu nigdy nie mów nigdy, bo nie znasz jutra.

Polak potrafi, zrobi wszystko i to w dodatku z wypierdem i przytupem :D jesteśmy sprytni z konieczności, po prostu jakoś sobie trzeba było dawać radę w ciężkich czasach i to nas nauczyło sprytu i pomysłowości, której niejeden naród może nam pozazdrościć.
  Odpowiedz
#4
(12.08.2012, 13:32)Vilandra napisał(a):
(08.01.2012, 00:05)maro. napisał(a): W kwestii niemożliwości zapraszam szanownych „Polaków” do podjęcia próby złamania sobie karku własnoręcznie, ewentualnie złamania sobie palca w odbytnicy.
I o ile pierwszego nie jestem pewien (wszak dla chcącego nic trudnego), to drugie jest niemożliwe, a jeśli komuś się uda...
Mojej koleżance się ostatnio udało... :D a najlepsze jest to, że nie w swojej... Czegóż to ludzie nie wymyślą. Po prostu nigdy nie mów nigdy, bo nie znasz jutra.

Ty mówisz poważnie? :OO :OO :OO
  Odpowiedz
#5
Podobnie jak niedawno jeden polak przewoził wiele kilogramów cementu w polskim czikoczento. :D Po prostu - dla Polaków nie ma takiego słowa jak niemożliwość . :)
  Odpowiedz
#6
(13.08.2012, 13:13)VanPure napisał(a): Podobnie jak niedawno jeden polak przewoził wiele kilogramów cementu w polskim czikoczento. :D Po prostu - dla Polaków nie ma takiego słowa jak niemożliwość . :)

Dokładnie tonę cementu. Dopiero gdy jadąc obok radiowozu jeden z policjantów zauważył iskry pod samochodem który był mocno przeładowany. Czego to ludzie nie wymyślą.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#7
Sebastian napisał(a):
VanPure napisał(a):Podobnie jak niedawno jeden polak przewoził wiele kilogramów cementu w polskim czikoczento. Po prostu - dla Polaków nie ma takiego słowa jak niemożliwość .

Dokładnie tonę cementu. Dopiero gdy jadąc obok radiowozu jeden z policjantów zauważył iskry pod samochodem który był mocno przeładowany. Czego to ludzie nie wymyślą.

Dokładnie był to Daewoo Tico i znalazłem nawet o tym artykuł ^^ TU
  Odpowiedz
#8
A ja widziałem 10 osób w maluchu.

Sebastian napisał(a):Dokładnie tonę cementu


Haha padłem aż iskry leciały? Haha
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#9
(08.01.2012, 00:05)maro. napisał(a): zapraszam szanownych „Polaków” do podjęcia próby złamania sobie karku własnoręcznie, ewentualnie złamania sobie palca w odbytnicy.

I o ile pierwszego nie jestem pewien (wszak dla chcącego nic trudnego), to drugie jest niemożliwe, a jeśli komuś się uda...
A sadzicie że można złamać sobie palec dłubiąc w nosie ? Jak najbardziej :D .
Mój znajomy dokonał tego wyczynu w pracy . Stał na drabinie , jedną ręką trzymał się szczebla , a małym palcem drugiej ręki "powiększał sobie dostęp powietrza" . Ktoś potrącił drabinę , przestraszył się i chciał się szybko złapać drugą ręką ...
Ponad miesiąc na zwolnieniu :( , ale był ubaw jak wrócił do pracy Haha .
Można ? Tylko trzeba mieć fantazję :D .
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#10
Niemożliwe, to jest wyprostować nogi w Tico.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rzeczy z dzieciństwa Nicholas 15 5 573 14.12.2013, 12:48
Ostatni post: Whisper
  Popierdzielmy od rzeczy Vilandra 14 3 918 05.04.2013, 21:31
Ostatni post: Kaiselin
  Wasze zgubione rzeczy. Baron 4 2 090 01.11.2012, 19:42
Ostatni post: HBO2-HD
  Wasze skradzione rzeczy Nicholas 16 5 375 31.10.2012, 23:21
Ostatni post: cffaniak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości