Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wasze zgubione rzeczy.
#1
Często gubicie przedmioty, pieniądze i różne rzeczy których
potem jest wam szkoda?

Niestety w tej kwestii mam swoisty dar. Gdybym mógł rozdałbym go innym tak by równo się rozeszło.

Mój ostatni przypadek:
W Polkowicach postanowiłem zatankować ponieważ dzień wcześniej zrobiłem dobre 350 km.
Wychodząc ze stacji byłem obładowany w dodatkowe rzeczy jak pepsi, hotdog, portfel. Ręce zajęte więc aby
otworzyć auto położyłem portfel na dach. Jak sie domyślacie zostawiłem go tam i pojechałem.
W sumie pozbyłem sie karty bankomatowej, kilkuset złotych, dokumentów (prawo jazdy, dowód osobisty i inne). Z tego wszystkiego odzyskałem dowód osobisty z prawem jazdy, które przyszły pocztą.

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e
  Odpowiedz
#2
Podczas jazdy quadem po lesie zgubielm tel. mialem go w kieszeni i wypadl mi prawdopodobnie podczas jazdy xdd wrocilen aby go szukac ale nie moglem znalezc. tel byl wart okolo 350:500 zl
  Odpowiedz
#3
Ja zgubiłem pendrive-a parę lat temu. To był panasonic 4GB w tamtych czasach był wiele więcej wart niż teraz. Odpowiednik 16GB teraz
  Odpowiedz
#4
A ja tel w parku jak byłem z kolegami :) potem z tatem poszedłem poszukać i jakimś cudem znaleźliśmy, był wyciszony :P jest to lg swift z którego w tej chwili piszę:)

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#5
A ja ostatnio zgubiłem telefon niestety nie udało mi się go odnaleść
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 984 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jakie byłyby Wasze ostatnie słowa przed śmiercią? Monoceros 3 2 508 07.06.2017, 20:55
Ostatni post: perla86
  Wasze zaręczyny? Jak wyglądały! Karol 13 7 714 28.05.2017, 16:43
Ostatni post: perla86
  Wasze ulubione słowo. Olka 18 4 947 25.05.2017, 03:12
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości