Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czyli jak media manipulują...
#1
Jak umiesciłem to w złym dziale to przepraszam...

Jakie są wasze odczucia co do tego filmu? Osobiście wydaje mi się że autor ma rację oraz uważam że ten film powinien trafić do większego grona użytkowników... (Guziczek "wykop" :P)

http://www.wykop.pl/link/2748381/jak-med...-vlog-191/

PS. Mam nadzieję że nie uznacie wykopu jako reklamę.
  Odpowiedz
#2
Dołączam się... Może on cos z tym zrobi...

PS. Dostałeś tego ubłaganego wykopa.
  Odpowiedz
#3
To nie jest pierwszy film, który otwarcie sprzeciwia się rządowej propagandzie. Niestety, nie tylko w polityków trzeba uderzyć, ale i w stacje telewizyjne. Jeśli ludzie przestaną oglądać polską telewizję, albo ktoś stworzy lepszą alternatywę, w co wątpię, to powoli ludzie wyjdą spod ucisku indoktrynacji. Niedawno odbyło się referendum, które miało na to realny wpływ, ale frekwencja wyniosła 8%, taka jest polska siła przebicia. Wolą pisać o tym w sieci niż wyjść z domu. Niestety to też wina mediów. Ja nie oglądam telewizji i w ostatnich tygodniach skupiłem się na czymś zupełnie innym i przegapiłem. No i te debilne pytania...

Uważam, że ludzie powinni zebrać się w grupę i po prostu wymusić na rządzie choćby jednomandatowe okręgi wyborcze w wyborach do sejmu i nie tylko, wymusić obniżenie i uproszczenie opodatkowania pracy, bo każdy ekspert sugeruje, że ma to ogromny wpływ na bezrobocie w Polsce i niskie pensje. Jeśli więcej ludzi będzie pracować przy niższych podatkach, to budżet wcale nie ucierpi, wręcz przeciwnie, gospodarka zacznie się dźwigać.

Masz tego kopa. ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dr Śmierć, czyli rzeźby z ludzkiego ciała - dyskusja Swordancer 4 4 145 28.07.2015, 23:50
Ostatni post: Swordancer
  Instrumenty muzyczne, czyli na czym grają Odjechani? Demanufacture 17 5 633 30.03.2015, 08:30
Ostatni post: Maha Kali
  Nasze Rowery - Czyli kto i na czym jeździ dimix 5 5 902 12.03.2015, 22:13
Ostatni post: Maha Kali
  Objawy picia alkoholu - Czyli co nam grozi? Gospodarz 13 4 931 20.12.2013, 11:03
Ostatni post: Mesajah
  Wspomnienia z kołyski, czyli jak daleko sięgamy pamięcią. Swordancer 6 2 994 15.11.2013, 02:14
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości