Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


DIY-Kto się tym interesuje?
#1
Tak jak w temacie. Czy robiliście własne konstrukcje lub macie jakieś ciekawe pomysły?
Jeśli tak, to z jakich dziedzin używaliście wiedzy do realizacji swoich pomysłów? Jak Wam to wychodziło?
  Odpowiedz
#2
Hej! Jestem tu nowy i na początku się witam ;) Widze, że temat założony dość dawno, ale postanowiłem go odświeżyć. Ja niedawno wkręciłem się w majsterkowanie. Nawet kupiłem sobie specjalnie wyrzynarkę i wkrętarkę. Okazuje się, że zrobienie np. regału z drewna na książki może być bardzo odstresowującym zajęciem!
  Odpowiedz
#3
Tomeczek pochwal się jakiego sprzętu uzywasz? Sama bym chciała zacząć sie bawić w odnawianie mebli, mam kilka starych rzeczy które przekazała mi babcia i tak szkoda trochę wyrzucać
  Odpowiedz
#4
Tomeczek, no to podziwiam! Ale właśnie pochwal się jakiego sprzętu używasz, pewne nie jeden majsterkowicz się zainspiruje, bo wcale nie tak łatwo znaleźć dobre elekronarzędzia co nam przez lata posłuzą
  Odpowiedz
#5
Zaczynam na razie od wkrętarki i wyrzynarki i jakieś podstawowe narzędzia manualne. Właśnie! Jaką firmę dla majsterkowiczów polecacie?
  Odpowiedz
#6
jakiś czas temu moja żona odziedziczyła po swojej babci taką super starą toaletkę i mój tata pożyczył mi wtedy strugarkę marki Ryobi- była super! Lekka, nie wrzynała się za głęboko w drewno, bardzo gładziutko zdrapała mi starą farbę z niej, bardzo przyjemnie mi się pracowało z tym sprzętem a jeszcze przyjemniej patrzyło mi się na efekt końcowy i zachwyt żony. Powiem wam, że fajne uczucie zrobić sobie coś samemu od czasu do czasu.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości