Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Darmowe startery do różnych sieci GSM.
#21
Oni dostali,ale jak bym ja spróbował, to skąd miałbym pewności że też nie zostanę oszukany?
Wolę być ostrożniejszy w necie,bo jeden zły ruch i wisisz przy pierwszej lepszej latarni.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#22
Co tu ma śmierdzieć? I tak za nic nie płacisz to raczej Cię nie oszukają, co najwyżej
będą wysyłać reklamy na adres domowy.

Jeśli chcesz mogę Ci wstawić zdjęcie tych starterów - dla pewności :P.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#23
Zgoda B0hazard. Pokaż a u wierzę ci wtedy.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#24
To miał być żart ale oki.
Masz zdjęcie, robione kamerką internetową.

[Obrazek: odjechany_starter-1377625202.jpg]
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#25
Fakt, też zamówiłem sobie ;P Ale trochę szkoda, że nie ma numerów ;O No ale mówi się trudno, niby nic nie ma za darmo,a to co ot jest ? ;P
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#26
Nie ma numerów... Tak to zabrzmiało, jakby to były startery widmo Wysmiewa
  Odpowiedz
#27
Oj Buhaj, teorytycznie ;PPPP A praktycznie, całkiem inaczej ?
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#28
Nie no, numer musi być, ale w tym przypadku aby go sprawdzić, trzeba włożyć kartę do telefonu ;)
  Odpowiedz
#29
Właśnie odebrałem starter z heyah :P
  Odpowiedz
#30
Też sobie muszę zamówić z heyah i redbull-a zobaczymy czy dojdą :P.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Doładowanie Darmowe Telefonu rubin86 2 1 817 04.02.2017, 20:01
Ostatni post: WazzUp
  Darmowe subskrybcje YT, lajki, twitty, wejścia na strony itp. Robotox 0 2 651 08.01.2016, 21:09
Ostatni post: Robotox
  Jak znaleźć kogoś w sieci? Sposoby i triki Baron 4 3 601 13.12.2015, 12:25
Ostatni post: Baron
  Ulubione miejsca w sieci Olka 19 5 442 26.08.2015, 22:10
Ostatni post: Robotox
  Dodane.pl - darmowe pobieranie, alternatywa chomikuj TerraNova 3 21 631 06.12.2014, 23:07
Ostatni post: grafik_com

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości