Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Darmowe startery do różnych sieci GSM.
#31
Podzielilibyście się chłopaki linkami do tych sieci. Chyba, że wszystko jest w tym co podał Konrad.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#32
Wszystko jest w 1 poście. Możesz śmiało zamawiać.
  Odpowiedz
#33
To teraz wam wierzę, to spróbuje zamówić, jak mi się uda to zwami się podzielę nagrodą.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#34
Kiedyś zamówiłem ten starter i korzystałem z miesiąc czy dwa. Niczym się nie różni od simki ze sklepu no chyba, że komuś przeszkadza wygląd simki. :P
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#35
Różni się tym że już na starcie masz nano sim co w przypadku telefonów wyższych marek bardzo się przydaje.
Z tego co wiem zwykłe startery nie posiadają tego udogodnienia, wtedy trzeba iść do salonu wyrobić kartę.

Jeśli tak nie jest wyprowadźcie mnie z błędu.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#36
W salonie ze zwykłej startówki też wytną, nie trzeba wyrabiać karty ;]
  Odpowiedz
#37
Lub samemu dociąć. Obeszło by się bez salonu :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#38
Z tym docinaniem samemu niezłe jaja są. Raz docinałem z kolegą kartę do iphona 4 i raz nie działała wcale,
drugi raz nie działał internet i bodajże dopiero za 4 razem wszystko z kartą było okey. Nie polecam
robić tego samemu.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#39
Iphone ale bez simlocka oczywiście?
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#40
Dzisiaj przyszła kolejna dostawa.
[Obrazek: DSC00001.th.jpg]

Do sieci Red Bull przyszedł fajny dodatek.
Taka oto książeczka:


Filmik nie jest mój, znaleziony w sieci ;]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Doładowanie Darmowe Telefonu rubin86 2 1 817 04.02.2017, 20:01
Ostatni post: WazzUp
  Darmowe subskrybcje YT, lajki, twitty, wejścia na strony itp. Robotox 0 2 651 08.01.2016, 21:09
Ostatni post: Robotox
  Jak znaleźć kogoś w sieci? Sposoby i triki Baron 4 3 601 13.12.2015, 12:25
Ostatni post: Baron
  Ulubione miejsca w sieci Olka 19 5 442 26.08.2015, 22:10
Ostatni post: Robotox
  Dodane.pl - darmowe pobieranie, alternatywa chomikuj TerraNova 3 21 631 06.12.2014, 23:07
Ostatni post: grafik_com

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości