Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Darmowe startery do różnych sieci GSM.
#41
A mi nic kurdę przyjść nie chce a za mówiłem tydzień temu w wtorek będzie ...
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#42
(02.09.2013, 13:39)Michał napisał(a): A mi nic kurdę przyjść nie chce a za mówiłem tydzień temu w wtorek będzie ...

Czekaj cierpliwie, a podałeś chociaż prawdziwe dane ?? Haha
  Odpowiedz
#43
Tak, prawdziwe prawie wszystkie.. Ale to listem miało przyjść ??
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#44
(02.09.2013, 13:47)Michał napisał(a): Tak, prawdziwe prawie wszystkie.. Ale to listem miało przyjść ??

Tak przychodzi to listem.
Na mnie dzisiaj listonosz patrzył się już dziwnie, jak mi dawał te paczki po raz 3 Haha
  Odpowiedz
#45
Mam pytanie.. CZY KTOŚ Z WAS PRZECZYTAŁ CHOCIAŻ REGULAMIN?
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#46
(02.09.2013, 14:00)HuczuHucz napisał(a): Mam pytanie.. CZY KTOŚ Z WAS PRZECZYTAŁ CHOCIAŻ REGULAMIN?

Tak czytałem, a co ?
  Odpowiedz
#47
Wazz, jedno co mnie tylko zastanawia po wuj Ci tyle tych starterów? :P
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#48
(02.09.2013, 14:06)B0hazard napisał(a): Wazz, jedno co mnie tylko zastanawia po wuj Ci tyle tych starterów? :P

Poczytaj w google.
"Zarabianie na starterach" Haha
  Odpowiedz
#49
Materialista !!! Zobaczymy czy mi przyjdzie ;D
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#50
Hm.. zapoznam się.
Zarabianie na starterach, tego jeszcze nie widziałem - poszukam.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Doładowanie Darmowe Telefonu rubin86 2 1 817 04.02.2017, 20:01
Ostatni post: WazzUp
  Darmowe subskrybcje YT, lajki, twitty, wejścia na strony itp. Robotox 0 2 651 08.01.2016, 21:09
Ostatni post: Robotox
  Jak znaleźć kogoś w sieci? Sposoby i triki Baron 4 3 602 13.12.2015, 12:25
Ostatni post: Baron
  Ulubione miejsca w sieci Olka 19 5 442 26.08.2015, 22:10
Ostatni post: Robotox
  Dodane.pl - darmowe pobieranie, alternatywa chomikuj TerraNova 3 21 631 06.12.2014, 23:07
Ostatni post: grafik_com

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości